Š.Jasikevičius: "Tikrai esu patenkintas pergale, o žaidimu toli gražu" (VIDEO)

2018-12-09

"Žalgiris" antrą kartą įveikė vilniečius

Kauno "Žalgirio" krepšininkai antrą kartą šį sezoną įveikė savo principinį varžovą iš Vilniaus.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami šalies čempionai savo aikštėje 95:86 įveikė sostinės "Ryto" komandą.

Žalgiriečiai šiame mače nė karto neleido savo varžovams pirmauti, o puikiai sužaistas trečiasis kėlinys (30:16) padėjo tvirtus pamatus pergalei.

Likus žaisti pustrečios minutės ketvirtajame kėlinyje vilniečiai sumažino deficitą iki 8 taškų (87:79), tačiau kauniečiai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų.

Kitą savaitę "Žalgiris" Lietuvos krepšinio lygos rungtynes žais Kėdainiuose.

Kauno "Žalgiris": Edgaras Ulanovas 15, Brandonas Daviesas ir Marius Grigonis 14, Artūras Milaknis 11, Leo Westermannas 9, Thomas Walkupas 8, Derrickas Waltonas ir Nate'as Woltersas 7, Laurynas Birutis 6, Rokas Jokubaitis 4 taškai;

Vilniaus "Rytas": Dominique'as Suttonas 25, Eimantas Bendžius 20, Dennisas Seeley 14, Rokas Stipčevičius 11, Mindaugas Girdžiūnas 5, Deividas Sirvydis ir Martynas Echodas 4, Arnas Butkevičius 3 taškai;

Laimingo gimtadienio, Anna!!!!

Instagram: Anna švenčia gimtadienį

2018-12-08

"Žalgiris" - "Olympiacos" |2018.12.06| (FOTO-36)

2018-12-07

Š.Jasikevičius: "Čia - tikra vyriška pergalė" (VIDEO)

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai palaužė Pirėjo krepšininkus

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai įsirašė vieną gražiausią šio sezono pergalę.

Lietuvos čempionai savo aikštėje 83:75 pranoko Pirėjo "Olympiacos" krepšininkus.

Svečiai iš Graikijos sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą 18:29. Prieš ilgąją pertrauką kauniečiai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (40:42), tačiau kėlinio pabaigoje Pirėjo komanda įmetė du skaudžius tritaškius.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Š.Jasikevičiaus gauta techninė pražanga buvo geros "Žalgirio" atkarpos pradžia. Žalgiriečiai surengė spurtą 12:4 ir perėmė rungtynių eigą į savo rankas. Pranašumą išsaugojęs "Žalgiris" pasiekė 5-ąją pergalę Eurolygoje.

Šį sekmadienį Š.Jasikevičiaus komandos lauks akistata namuose prieš Vilniaus "Rytą".

Kauno "Žalgiris": Marius Grigonis 19, Nate'as Woltersas 14, Aaronas White'as 13, Brandonas Daviesas ir Antanas Kavaliauskas 12, Artūras Milaknis 6, Edgaras Ulanovas 5, Laurynas Birutis 2 taškai;

Pirėjo "Olympiacos": Georgios Printezis 18, Zachas LeDay'us 15, Nigelis Williamsas-Gossas, Vassilis Spanoulis ir Janis Timma 9, Kostas Papanikolaou 6, Janis Strelnieks 5 taškai;

KMT ketvirtfinalyje "Žalgirio" lauks šiauliečiai

2018-12-05
Šiandien Vilniuje ištraukus Karaliaus Mindaugo taurės burtus paaiškėjo, kad Kauno "Žalgiris" kaip ir praėjusiais metais ketvirtfinalyje žais su "Šiaulių" krepšininkais.

Titulą ginantys kauniečiai pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes žais sausio mėnesį Šiauliuose, o atsakomasis mačas vasario 12-13 dienomis bus žaidžiamas Kaune.

Įveikę ketvirtfinalio barjerą žalgiriečiai vasario 16-17 dienomis kovotų KMT finalo ketverto varžybose, kurios vyks Vilniuje "Siemens" arenoje.

Š.Jasikevičius: "Žaidžiant su "Olympiacos" svarbu nenusileisti kova ir aistra" (VIDEO)

Instagram: savaitgalis Laplandijoje

2018-12-04

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Kroatija |1999.02.24|EČ Atranka| (5tšk)

2018-12-02
1999-ųjų metų Europos čempionato atranka. Lietuvos vyrų rinktinė vasario mėnesio FIBA lange savo aikštėje susitiko su Kroatijos nacionaline komanda.

Kroatai sėkmingiau pradėjo susitikimą išsiverždami į priekį 2:8. A.Karnišovo vedami lietuviai sugebėjo išlyginti rezultatą ir dar pirmajame kėlinyje įgyti dviženklę persvarą 24:14. Kėlinio pabaigoje svečiai sumažino deficitą iki 5 taškų (40:35).

Po ilgosios pertraukos mūsų šalies rinktinės persvara vėl išaugo iki dviženklio skaičiaus, tačiau Kroatija sugebėdavo sumažinti atsilikimą. Mačo pabaigoje lietuviai užtikrintai išsaugojo persvarą ir iškovojo pergalę 76:65.

Šarūnas Jasikevičius per 22 minutes pelnė 5 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/2 baudos), atliko 6 rez. perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.

"Žalgiris" - "AX Armani Exchange Olimpia" |2018.11.29| (FOTO-25)

2018-11-30

Š.Jasikevičius: "Malonu padovanoti pirmąją pergalę fanams"

2018-11-29

Pirmoji Eurolygos pergalė Kaune: žalgiriečiai palaužė Milano krepšininkus

Kauno "Žalgirio" krepšininkai iškovojo ilgai lauką pirmąją Eurolygos pergalę namų arenoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 10-ojo turo rungtynėse stebint daugiau, nei 13 tūkst. žiūrovų 83:78 palaužė Milano "AX Armani Exchange Olimpia" komandą.

Kauniečiai puikiai sužaidė antrąjį rungtynių kėlinį, kurį laimėjo 22:8 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 9 taškų persvarą (40:31).

Sužaidus 4 minutes ketvirtajame kėlinyje po A.Gudaičio taškų komandas skyrė tik 1 taškas (69:68). Vis dėlto Lietuvos čempionai neatidavė persvaros varžovams iki pat mačo pabaigos.

Kitą savaitę žalgiriečiai savo aikštėje priims Pirėjo "Olympiacos" krepšininkus.

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 27, Nate'as Woltersas 11, Antanas Kavaliauskas ir Edgaras Ulanovas 8, Thomas Walkupas, Aaronas White'as ir Marius Grigonis 7, Artūras Milaknis 6, Derrickas Waltonas 2 taškai;

Milano "AX Armani Exchange Olimpia": Mike'as Jamesas 17, Artūras Gudaitis 16, Vladimiras Micovas ir Mindaugas Kuzminskas 14, Dairis Bertans 6, Andrea Cinciarini ir Jeffas Brooksas 4, Kalebas Tarczewskis 3 taškai;

Instagram: J.Statkevičiaus madų šou Vilniuje