* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).

Š.Jasikevičius apie besikartojančias problemas: "Kuomet įgijame 20 taškų persvarą - mes privalome nužudyti rungtynes"

2020-10-26

Šarūnas Jasikevičius kartu su Barselonos komanda pergale prieš Andoros krepšininkus uždarė trijų namų rungtynių savaitę.

Po pergalės prieš "MoraBanc" ekipą lietuvis kalbėjo apie besikartojančias katalonų problemas:

"Žinoma esame patenkinti pergale, nes rinkti pergales svarbu. Didžiąją rungtynių dalį žaidėme gerai, tačiau nutiko tas pats dalykas. Kuomet įgijame 20 taškų persvarą - mes privalome nužudyti rungtynes. Turime, tai tobulinti ir mes toliau augsime" - kalbėjo Šaras.

Treneris taip pat teigė, kad po rungtynių su Madrido "Real" buvo svarbu iškovoti pergalę:

"Buvo svarbu laimėti po tokios emocingos pergalės prieš Madrido "Real". Į rungtynes išėjome rimtai nusiteikę, bei gerbdami Andoros komandą. Bet kaip visada paleidome rungtynes. Tai vienas dalykų apie, kurį aš visada kalbu - mąstysena ir mąstysena...".

"Akivaizdu, kad Andora labai gera komanda ir į viską sureaguos. To pasekoje priartėjo iki 5 taškų ir pavertė rungtynes visiškai naujomis. Svarbiausia, kad įsirašėme pergalę čempionate" - baigdamas kalbėjo Š.Jasikevičius.

Mirotičiaus sugrįžimas pažymėtas katalonų pergale

2020-10-25
Barselonos krepšininkai su į rikiuote grįžusiu Nikola Mirotičiumi iškovojo trečiąją pergalę šią savaitę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 82:71 savo aikštėje įveikė Andoros "MoraBanc" krepšininkus.

Katalonams, tai buvo penktoji pergalė Ispanijos čempionate.

Kitą savaitę "Barcos" vėl laukia trejos rungtynės. Antradienį išvyka į Mursiją, penktadienį Eurolygos rungtynės Vitorijoje, o savaitę baigs maču su Ispanijos pirmenybių lyderiais Tenerifės krepšininkais.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 19:12 "MoraBanc"
1' min: Daviesas pelnė pirmuosius taškus (2:0).
2' min: Senglinas išprovokavęs pražangą pataikė 1 baudą (2:1).
3' min: Garcia įsmeigė tritaškį (2:4), o Palssonas pridėjo du taškus svečiams (2:6).
4' min: Daviesas pelnė 4-ąjį tašką (4:6).
5' min: Hanga taikliai atakavo iš toli (7:6), tritaškiu atsakė ir Palssonas (7:9). Daviesas pridėjo dar du taškus ir išlygino rezultatą (9:9).
6' min: Šmitas pelnė du taškus iš po krepšio (11:9), Hannahas atsakė taip pat dviem taškais (11:11).
7' min: Higginsas realizavo dvi baudas (13:11), Mirotičius sugrįžo po karantino, o svečiai įmetė 1 baudą (13:12). "Barcos" kapitonas pataikė taip pat tik 1 baudą (14:12).
10' min: Kuričius pelnė taškus iš po krepšio (16:12), o kėlinį tritaškiu uždarė Heurtelis (19:12).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 41:30 "MoraBanc"
1' min: Perezas pelnė du taškus (19:14), Kuričius atsakė taikliu metimu iš vidutinio nuotolio (21:14). Dime'as pelnė du taškus (21:16).
2' min: pirmuosius taškus pelnė Mirotičius (23:16), tuo pačiu atsakė Dime'as (23:18). Oriola pasižymėjo taškais iš po krepšio (25:18).
3' min: Senglinas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (25:20), Calathesas buvo nubaustas nesportine pražanga, o Andoros komanda sumetė abi baudas (25:22). Mirotičius įsmeigė tritaškį (28:22).
4' min: Palssonas pataikė iš vidutinio nuotolio (28:24), Mirotičius katalonams pridėjo dar du taškus (30:24).
5' min: Šmitas pataikė tritaškį (33:24).
6' min: Kuričius taip pat taikliai atakavo iš toli (36:24), Olumuyiwa pelnė taškus iš po krepšio (36:26).
8' min: Hannahas pataikė iš vidutinio nuotolio (36:28).
9' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (39:28), Hanga greitoje atakoje pelnė du taškus (41:28).
10' min: Paulis pataikė dvi baudas (41:30).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 63:54 "MoraBanc"
1' min: Abrinesas pataikė 1 baudą (42:30), Palssonas atsakė tritaškiu (42:33). Šmitas atlikęs verpstę pelnė du taškus (44:33).
2' min: Hanga pataikė tritaškį (47:33).
3' min: Daviesas baudos aikštelėje pelnė du taškus (49:33).
4' min: Jelinekas įsmeigė tritaškį (49:36), Šmitas pataikė 1 baudą (50:36).
5' min: Higginsas pataikė tritaškį (53:36), Perezas atsakė dviem taškais (53:38). Oriola pelnė du taškus su pražanga (56:38).
6' min: Hannahas pelnė du taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (56:40).
7' min: Llovetas realizavo 1 baudą (56:41), Gielo pridėjo 2 taškus (56:43).
8' min: Llovetas pasižymėjo dar dviem taškais ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės (56:45). Mirotičius pataikė pataikė 1 baudą, o Hannahas atsakė tritaškiu (57:48).
9' min: Calathesas ir Llovetas apsikeitė dviem taškais (59:50), vėliau ir Mirotičius pridėjo dvitaškį (61:50). Hannahas pataikė dvi baudas (61:52).
10' min: Mirotičius pelnė 12-ąjį tašką (63:52), Senglinas kėlinį uždarė dviem taškais (63:54).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 82:71 "MoraBanc"
1' min: Paulis dėjimu pradėjo kėlinį (63:56), Llovetas pridėjo dar du taškus ir vėl privertė Šarą prašyti minutės pertraukėlės (63:58).
3' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (65:58). Hanga pataikė 1 baudą (66:58).
4' min: Daviesas pataikė dvi baudas ir atstatė dviženklę persvarą (68:58).
5' min: Šmitas baudos aikštelėje pelnė du taškus (70:58), Olumuyiwa atsakė dėjimu iš viršaus (70:60).
6' min: Abrinesas sumetė tris baudas (73:60), Olumuyiwa pataisė netaiklš Hannaho metimą (73:62).
7' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (75:62), o Šmitas įsmeigė tritaškį (78:62). Llovetas pasižymėjo taškais iš po krepšio (78:64).
8' min: Šmitas alley-oop būdu įridėno kamuolį į krepšį (80:64).
9' min: Senglinas pelnė du taškus (80:66), Perezas pataikė dvi baudas (80:68).
10' min: Senglinas pataikė 1 baudą (80:69), o vėliau pridėjo du taškus (80:71). Kėlinio pabaigoje Bolmaro pasižymėjo (82:71).

Barselonos "FC Barcelona": Rolandas Šmitas 15, Nikola Mirotičius 14, Brandonas Daviesas 12, Adamas Hanga 9, Alexas Abrinesas ir Kyle'as Kuričius 7, Pierre'as Oriola 6, Cory Higginsas 5, Thomas Heurtelis 3, Leandro Bolmaro ir Nickas Calathesas 2 taškai;

Andoros "MoraBanc": Tysonas Perezas, Haukuras Palssonas ir Jeremy Senglinas 10, Nacho Llovetas ir Clevinas Hannahas 9, Sergi Garcia 5, Oriola Paulis, Babatunde Olumuyiwa ir Malikas Dime'as 4, Tomaszas Gielo ir Davidas Jelinekas 3 taškai;

"FC Barcelona" - "Real" |2020.10.23| (FOTO-8)

2020-10-24

Š.Jasikevičius po pergalės prieš "Real": "Turėjome ankščiau uždaryti rungtynes"

Penktadienio vakarą "Palau Blaugrana" arenoje Šarūnas Jasikevičius 79:72 pasiekė pirmąją trenerio karjeros pergalę principinėje dvikovoje su Madrido "Real" komanda.

Pirmoje rungtynių pusėje buvo visiškas Barselonos krepšininkų dominavimas, tačiau po ilgosios pertraukos Pablo Laso auklėtiniai sugrįžo į rungtynes.

Katalonų treneris liko patenkintas pirmaja rungtynių puse, kurioje "Barca" įgijo didesnę, nei 20 taškų persvarą. Tačiau kas nutiko antroje mačo pusėje Šarą neramino:

"Turiu pasveikinti vaikinus su pirma rungtynių puse, bet nesuprantu kas nutiko po to. Tai mūsų didžiausias varžovas ir turėjome ankščiau uždaryti rungtynes. Reikia iš to pasimokyti ir privalome gerinti mentalitetą" - kalbėjo "FC Barcelona" treneris.

Š.Jasikevičius minėjo, kad buvo naivu tikėtis jog tokia komanda kaip Madrido "Real" nesureaguos:

"Pirmoje pusėje žaidėme ko gero geriausią krepšinį šiame sezone. Esu laimingas šia pergale, bet turime tobulėti mentaliteto klausimu. Negalime tikėtis, kad tokia komanda kaip Madrido "Real" nereaguos į įvykius aikštelėje. Apie tai kalbėjome rūbinėje įpusėjus rungtynėms, tačiau viena yra kalbėti, o visai kitą atlikti gerai. Pabaigoje iškentėjome".

"Jei norime laimėti kažką svarbaus turime išmokti, kad tokios puikios komandos kaip "Real" darys pakeitimus. Jie sugrįš ir neleis tau laimėti. Mane truputi nustebino kaip mes išėjome į antrąją rungtynių pusę. Tai "El Clasico" ir su visomis problemomis, kurias turime... aš labai laimingas".

Katalonų treneris negailėjo pagyrų jaunajam Sergi Martinezui, kuris "El Clasico" mače žaidė daugiau, nei 30 minučių. Pasak Šaro puikus Sergi žaidimas pastatė jį į sunkią situaciją:

"Nuo to laiko, kai esu Barselonoje - nemačiau jo pavargusio. Jis visada sunkiai ir energingai treniruojasi. Turėjome penkerias rungtynes be Mirotičiaus ir Sergi buvo stabiliausias žaidėjas komandoje šiame laikotarpyje. Tą jaunas žaidėjas ir turi daryti - pastatyti trenerį į keblią situaciją, nes dabar turiu pagalvoti ką reikės daryti grįžus Mirotičiui. Esame labai patenkinti juo" - kalbėjo Šaras.

Instagram: 79:72 Barca beat Real Madrid in El Clasico!!!!!

"El Clasico" mūšyje - Jasikevičiaus auklėtinių triumfas

Šarūnas Jasikevičius laimėjo savo pirmąją "El Clasico" dvikovą trenerio karjeroje.

Katalonai vadovaujami lietuvio savo aikštėje 79:72 nugalėjo Karališkąjį "Real" klubą ir įsirašė 4-ąją pergalę Eurolygoje.

"FC Barcelona" komanda "El Clasico" dvikovoje vertėsi be savo lyderio Nikola Mirotičiaus ir Victoro Clavero.

Kitą savaitę "Barca" Eurolygoje keliauja į Vitoriją, o šį sekmadienį dar laukia Ispanijos lygos namų rungtynės su Andoros "MoraBanc" ekipa.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 18:14 "Real"
1' min: pirmuosius taškus po Hangos perdavimo pelnė Šmitas alley-oop dėjimu (2:0), svečiai atsakė Tavareso taškais (2:2).
3' min: Abrinesas metimu iš vidutinio nuotolio persvėrė rezultatą (4:2), Alocenas atsakė tritaškiu (4:5).
4' min: Hanga pelnė du taškus (6:5), o vėliau pridėjo dvi baudas (8:5). Thompkinsas pelnė du taškus iš po krepšio (8:7).
5' min: Daviesas pelnė taškus iš po krepšio (10:7), Tavaresas atsakė dviem baudomis (10:9).
6' min: Daviesas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (12:9).
7' min: Abalde pasižymėjo dviem taškais (12:11), Higginsas atsakė tuo pačiu (14:11).
8' min: Abalde tritaškiu išlygino rezultatą (14:14), Oriola dviem taškais vėl išvedė "Barcą" į priekį (16:14).
9' min: Kuričius sumetė dvi baudas (18:14).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 48:27 "Real"
1' min: Kuričius įsmeigė tritaškį su Tavareso pražanga (22:14), Deckas atsakė taškais iš po krepšio (22:14). Calathesas realizavo 1 baudos metimą (23:16).
2' min: Llullas pataikė sudėtingą metimą (23:18), Heurtelis atsakė tritaškiu (25:18). Iš toli taikliai atakavo ir Fernandezas (25:21). Kuričius pelnė du taškus (27:21).
3' min: netrukus Kuričius dar kartą taikliai atakavo krepšį ir pelnė savo 10-ąjį tašką (29:21). Campazzo buvo nubaustas technine pražanga, o Abrinesas realizavo baudą (30:21). Daviesas dviem taškais padidino katalonų persvarą iki dviženklio skaičiaus (32:21).
4' min: Garuba pasižymėjo dviem taškais (32:23).
6' min: Daviesas pataikė 1 baudą (33:23), Garuba pataikė iš vidutinio nuotolio, Heurtelis atsakė tuo pačiu (35:25). Fernandezas ir Hanga buvo nubausti techninėmis pražangomis.
7' min: Daviesas pataikė dvi baudas (37:25), Heurtelis pelnė du taškus (39:25).
8' min: Calathesas taip pat pasižymėjo dviem taškais (41:25), Kuričius realizavo dvi baudas (43:25).
9' min: Šmitas tritaškiu padidino "Barcos" persvarą iki 21 taško (46:25), Randolphas pataikė 1 baudą (46:26).
10' min: Abalde įmetė vieną baudą (46:27), Higginsas aidint atakos laikui pataikė sudėtingą metimą (48:27).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 64:52 "Real"
2' min: Abrinesas reidu į baudos aikštelę pelnė du taškus (50:27).
3' min: Abalde pelnė taškus iš vidutinio nuotolio (50:29).
4' min: Tavaresas pelnė du taškus (50:31), Higginsas atsakė dviem baudomis (52:31), Thompkinsas pelnė taškus iš po krepšio (52:33).
5' min: Higginsas pasižymėjo dviem taškais (54:33), Campazzo sumetė dvi baudas (54:35).
6' min: Tayloras pelnė keturis taškus iš eilės (54:39). Abrinesas atsakė tritaškiu (57:39).
7' min: Thompkinsas pelnė du taškus (57:41), Garuba taip pat pasižymėjo (57:43).
8' min: Daviesas realizavo 1 baudą (58:43), Abalde pelnė du taškus (58:45). Šmitas pelnė taip pat du taškus (60:45).
9' min: Campazzo įsmeigė tritaškį (60:48), po Garubos taškų "Real" deficitas ištirpo iki 10 taškų (60:50) ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės. Kuričius pataikė tritaškį (63:50).
10' min: Tayloras sumetė abi baudas (63:51), Daviesas atsakė 1 taiklia bauda (64:52).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 79:72 "Real"
2' min: Thompkinsas pelnė du taškus iš po krepšio (64:54), Campazzo pridėjo dar du taškus (64:56).
3' min: Martinezas įsmeigė tritaškį (67:56).
4' min: Higginsas pelnė du taškus su pražanga (70:56), Thompkinsas atsakė dviem taškais (70:56).
6' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (72:58).
7' min: Thompkinsas realizavo dvi baudas (72:60), Llullas įsmeigė tritaškį (72:63).
8' min: Llullas pelnė dar du taškus ir Šaras paprašė minutės pertraukėlės (72:65). Po minutės Daviesas baigė ataką dėjimu (74:65). Thompkinsas atsakė taškais iš po krepšio (74:67).
9' min: Llullas pataikė dvi baudas ir sumažino deficitą iki 5 taškų (74:69). Daviesas pataikė tik 1 baudą (75:69).
10' min: Martinezas pelnė du taškus (77:69), Abalde atsakė tritaškiu (77:72). Martinezas pridėjo dar du taškus (79:72) ir įtvirtino "Barcos" pergalę.

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 15, Brandonas Daviesas 14, Cory Higginsas 13, Alexas Abrinesas 8, Rolandas Šmitas ir Sergi Martínezas 7, Adamas Hanga 4, Nickas Calathesas 3, Pierre'as Oriola 2 taškai;

Madrido "Real": Trey Thompkinsas 14, Alberto Abalde 13, Sergio Llullas 9, Usmanas Garuba 8, Facundo Campazzo 7, Walteris Tavaresas ir Jeffery Tayloras 6, Rudy Fernandezas ir Carlosas Alocenas 3, Gabrielis Deckas 2, Anthony Randolphas 1 taškas;

Š.Jasikevičius: "El Clasico" rungtynės be žiūrovų praranda 50 procentų žavumo"

2020-10-22

Šarūno Jasikevičiaus rytoj laukia principinis mūšis Eurolygoje su Madrido "Real" klubu.

Katalonų treneris kalbėdamas su "Barca TV" teigė, kad šioje keistoje situacijoje nė viena komanda nėra 100 procentų pasiruošusi:

"Mums trūksta žmonių. Keletas svarbių žaidėjų šiuo metu yra pasirengimo sezonui fazėje, o kiti kenčia nuo koronaviruso, kaip kad Mirotičius. Tačiau Madrido komanda taip pat turi tų pačių problemų. Atrodo, kad esame labai keistoje situacijoje ir toli gražu ne 100 procentų pasiruošę".

Š.Jasikevičius pasidžiaugė svarbiu S.Martinezo ir R.Šmito vaidmeniu, kuomet komandai negalėjo padėti lyderis Nikola Mirotičius:

"Be Nikola mes laimėjo trejas iš ketverių žaistų rungtynių. Bet dabar svarbiausia žaisti ir mokytis iš to. Esu laimingas, kad Sergi Martinezas ir Rolandas Šmitas atliko labai svarbų vaidmenį. Ir tai bus visą sezoną, aš jais pasitikiu. Esame pasiruošę jeigu komandoje įvyktų daugiau netekčių".

"Barcos" strategas kalbėjo, kad tokios dvikovos be žiūrovų praranda pusę rungtynių žavesio:

"El Clasico" rungtynės be žiūrovų praranda 50 procentų žavumo. Varžytis prieš tavo didžiausią varžovą yra labai svarbus ir jaudinantis iššūkis. Turime išgyventi visą tai ir tikėtis, kad greitu metu sirgaliai sugrįš į arenas".

Pasak Šaro principinės dvikovos su "Real" klubu prideda daugiau adrenalino, tačiau nereikėtų pamesti galvos ir kontroliuoti emocijas:

"Visada prašome žaidėjų 100 procentų intensyvumo, o dabar jis turi dar padidėti. Manau, kad adrenalino bus dar daugiau, nes rungtynės daug reikšmingesnės. Bet galų gale, tai tik dar vienerios rungtynės ir labai svarbu kontroliuoti savo emocijas".

Naujasis katalonų treneris taip pat išskyrė dalykus, kurie jam šiuo metu svarbiausi:

"Žmonės turi suprasti, kad šiais metais daug sudėtingiau, nei ankstesniais metais. Mes nuolatos kalbame apie atėjimą į rungtynes su geru mentalitetu, bet pergalės šiuo metu nieko daug nepakeičia. Įpročių formavimas, geros treniruotės ir buvimas kartu yra dalykai, kurie man šiuo metu svarbiausi".

Šaras taip pat prisiminė "El Clasico" kovas aikštelėje, kuomet gynė "FC Barcelona" klubo garbę:

"Daug jų yra. Prisimenu, kai laimėjome 2001-aisiais metais Ispanijos taurę. Tai buvo mano pirmasis titulas. Ispanijos lygą taip pat laimėjome 3:0, yra labai daug akimirkų. Mes suprantame, kad Madridas yra varžovas, kurį reikia įveikti visur. Turime po truputi suprasti, kaip reikia žaisti tokias rungtynes".

Interviu filmavimas (FOTO-2)

Instagram: 20 years ago... Šaras vs Pablo Laso 🏀

Prieš 20 metų Šaras debiutavo Ispanijos lygoje

Šį ketvirtadienį interviu su Šaru (VIDEO)

2020-10-21

Penktadienį Eurolygoje "El Clasico" dvikova (22:00 val.)

Š.Jasikevičius: "Intensyvumas - vienintelis dalykas, kurį galima kontroliuoti"

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barca" antradienio vakarą iškovojo pergalę didžiausiu skirtumų šį sezoną (87:60).

Po pergalės treneris kalbėjo, kad intensyvumas yra vienintelis dalykas, kurį galima kontroliuoti ir apgailestavo, kad to pritrūko sekmadienį Vitorijoje:

"Intensyvumas yra vienintelis dalykas, kurį galime kontroliuoti. Sėkmė - geresnė ar blogesnė yra kažkas kito. Aš tiesiog nesidžiaugiu, kad tai nutiko šiandien, o ne sekmadienį (Vitorijoje). Šios rungtynės mums buvo labai sunkios, bet toks gyvenimas" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Rungtynėse su "Acunsa GBC" komanda nemažai laiko pasireikšti gavo jaunieji - Leandro Bolmaro (27 min), Sergi Martínezas (25 min.) ir Brancou Badio (20 min.). Šaras teigė, kad gerbia kiekvieną varžovą, bet dėl, kai kurių žaidėjų buvo neramu, o tai buvo galimybė išbandyti: "Kai kas gavo galimybę pajusti ritmą ir leido pailsėti kitiems žaidėjams".

Š.Jasikevičius taip pat neturėjo atsakymo ar Nikola Mirotičius galės padėti komandai šį penktadienį rungtynėse su Madrido "Real" klubu:

"Pažiūrėsime kokios jis fizinės būklės. Turime keletą dienų, iš esmės rytoj jis treniruosis (šiandien)" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

"FC Barcelona" - "Acunsa GBC" |2020.10.20| (FOTO-4)

2020-10-20

Prieš "El Clasico" mūšį įtikinama Š.Jasikevičiaus auklėtinių pergalė Ispanijoje

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai prieš penktadienį laukiantį "El Clasico" mūšį iškovojo lengvą pergalę šalies pirmenybėse.

Antradienio vakarą "FC Barcelona" komanda sužaidė Ispanijos lygos 4-ojo turo rungtynes su San Sebastiano krepšininkais, kurios dėl koronaviruso protrūkio katalonų klube buvo nukeltos (mačas turėjo vykti spalio 4-ąją).

Susitikimą "Palau Blaugrana" arenoje 87:60 laimėjo šeimininkai, kurie įsirašė 4-ąją pergalę.

Šį penktadienį Š.Jasikevičiaus laukia dvikova Eurolygoje su Madrido "Real" klubu.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 26:15 "Acunsa GBC"
1' min: Šmitas dviem taškais iš po krepšio atidarė rungtynes (2:0), Francisas atsakė taikliu metimu iš vidutinio nuotolio (2:2).
2' min: Bolmaro pataikė dvi baudas (4:2), Echenique pelnė taškus iš po krepšio (4:4).
3' min: Oriola išprovokavęs pražangą realizavo dvi baudas (6:4), Faggiano atsakė dvitaškiu su pražanga (6:7).
4' min: Šmitas antrą kartą prametė iš po krepšio, o Francisas įsmeigė tritaškį (6:10). Oriola pasižymėjo dviem taškais su varžovo pražanga (8:10), Martinezas atkovojęs kamuolį po netaiklaus baudos metimo išlygino rezultatą (10:10).
5' min: Echenique pelnė du taškus (10:12), Bolmaro sumetė baudas (12:12).
6' min: Pustovijus pataikė 1 baudos metimą (13:12).
7' min: "Barcos" ukrainietis pridėjo du taškus iš po krepšio (15:12), o svečiai atsakė tritaškiu (15:15).
8' min: Calathesas įsmeigė tritaškį ir privertė Nicola paprašyti minutės pertraukėlės (18:15). Po gražaus Heurtelio perdavimo per nugarą Pustovijus baigė ataką dėjimu (20:15).
10' min: Pustovijus pridėjo dar du taškus iš po krepšio (22:15). Kuričius sumetė dvi baudas (24:15). Martinezas taikliu dvitaškiu užbaigė kėlinį (26:15).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 44:31 "Acunsa GBC"
2' min: Heurtelis taikliai atakvo iš vidutinio nuotolio (28:15).
3' min: Francisas pataikė tritaškį (28:18), o Echenique pridėjo dvitaškį su pražanga (28:21).
4' min: po dar dviejų Echenique taškų Š.Jasikevičius paprašė minutės pertraukėlės (28:23). Francisas įsmeigė dar vieną tritaškį (28:26)
5' min: Martinezas pasižymėjo dviem taškais (30:26), Bolmaro taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (32:26), o vėliau varžovai buvo nubausti nesportine pražanga.
6' min: Šmitas pataikė dvi baudas (34:26).
7' min: Faggiano pelnė du taškus (34:28), Oriola atsakė dėjimu su pražanga (37:28). Šmitas realizavo 1 baudą (38:28), vėliau latvis baigė ataką alley-oop dėjimu (40:28).
8' min: Oriola pridėjo du taškus (42:28), Tomas atsakė tritaškiu (42:31).
9' min: Hanga pasižymėjo taškais (44:31).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 70:49 "Acunsa GBC"
2' min: svečiai pirmieji pelnė taškus po ilgosios pertraukos, o Daviesas pirmuosius savo taškus pelnė dėjimu  (46:33). Echenique realizavo dvi baudas (46:35).
4' min: abi komandos apsikeitė tiksliomis atakomis (48:37).
5' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (50:37), o vėliau pelnė du taškus su pražanga (53:37).
6' min: Hanga įsmeigė tritaškį ir privertė varžovų trenerį paprašyti minutės pertraukėlės (56:37). Hanga ir Martinezas pelnė po dvitaškį (60:37).
7' min: Echenique ir Dee pelnė taškus iš po krepšio (60:41), o Faggiano po perimto kamuolio pelnė du lengvus taškus (60:43).
8' min: Daviesas antruoju bandymu pelnė taškus iš po krepšio (62:43).
9' min: Martinezas pelnė du taškus (64:43), o Radončičius atsakė dviem taškais su pražanga (64:45). Kuričius realizavo dvi baudas (66:45).
10' min: Okouo ir Daviesas apsikeitė tiksliomis atakomis (68:47). Radončičius pelnė dar du taškus (68:49). Daviesas pasižymėjo taškais iš po krepšio (70:49).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 87:60 "Acunsa GBC"
1' min: Pustovijus pelnė taškus iš po krepšio (72:49), o vėliau ukrainietis baigė ataką dėjimu (74:49).
2' min: Pustovijus realizavo dvi baudas (76:49).
3' min: Badio pelnė pirmuosius taškus dvitaškiu su pražanga (79:49). Okouo atsakė dėjimu iš viršaus (79:51).
4' min: Spanas pataikė iš toli (79:54).
5' min: Pustovijus pelnė savo 15-ąjį tašką (81:54).
6' min: Martinezas baigė ataką alley-oop dėjimu (83:54).
7' min: Spanas pataikė dar vieną tritaškį (83:57).
8' min: Bolmaro realizavo dvi baudas (85:57).
9' min: Magarity pelnė du taškus su pražanga (85:60), o Badio atsakė dėjimu (87:60).

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas ir Artiomas Pustovijus 15, Pierre'as Oriola 11, Sergi Martínezas 10, Leandro Bolmaro 8, Adamas Hanga ir Rolandas Šmitas 7, Brancou Badio 5, Kyle'as Kuričius 4, Nickas Calathesas 3, Thomas Heurtelis 2 taškai;

San Sebastiano "Acunsa GBC": Jaime Echenique 17, Brandone'as Francisas 11, Janas Spanas 9, Lucas Faggiano 7, Dino Radončičius ir Viny Okouo 4, Pere'as Tomas ir Williamas Magarity 3, Xabi Orozas 2 taškai;