[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Germany 1999.06.22 (VIDEO)

2010-07-13
1999-ųjų metų Europos krepšinio čempionatas Prancūzijoje. Lietuvos vyrų rinktinė antrose grupės rungtynėse susitiko su Vokietijos nacionaline rinktine. Pirmoji rungtynių dalis pasibaigė lygiai 32:32, tad po pertraukos ir toliau laukė atkaklus mūšis. Antrajame kėlinyje taip pat vyko atkakli kova. Vokiečius į priekį vedė jaunasis Dirkas Nowitzkis kurio sąskaitoje 16 taškų. Tuo tarpu prie Lietuvių pergalės rezultatu 84-74 daugiausiai prisidėjo Saulius Štombergas kurio sąskaitoje 24 taškai ir Arvydas Sabonis kuris pelnė 20 taškų.

Lietuvos rinktinė grupėje užėmė trečiąją vietą, nors visos trys komandos iškovojo po dvi pergales ir patyrė po nesėkmę. Tai leido Lietuvos rinktinei žengti toliau ir kvalifikaciniame ture teko susidurti su Turkijos, Kroatijos ir Italijos rinktinėmis.

Šarūnas Jasikevičius rungtynėse su Vokietija nežaidė.