[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Real 2008.01.31 (VIDEO)

2010-08-12
2007/2008 metų Eurolygos reguliarusis sezonas. Tai paskutinės reguliariojo sezono rungtynės, kurias Eurolygos čempionai užbaigė išvykoje prieš karališkąjį Madrido "Real" klubą. Dvi aukščiausio lygio komandos susitiko antrąjį kartą, pirmąją akistatą Atėnuose laimėjo šeimininkai 92-85. Madride kaip ir pirmose rungtynėse Graikijos sostinėje vyko labai atkakliai, nugalėtojui išaiškinti prireikė, net pratęsimo. Pirmasis kėlinys šiek tiek geriau susiklostė svečiams, kurie pirmąjį ketvertį laimėjo 24-22. Antrajame kėlinyje jau dominavo šeimininkai, laimėję antrąjį kėlinį jie ne tik išsiveržė į priekį, bet ir susikrovė dviženklę persvarą 53-43. Per trečiąjį kėlinį svečiams pavyko atlošti tik tris taškus ir sumažinti skirtumą iki septinių taškų. Paskutiniame kėlinyje geriau žaidė Atėnų "Panathinaikos" komanda, kuri sugebėjo išlyginti rezultatą, o tai reiškė jog išaiškinti rungtynių nugalėtojo pagrindinio laiko neužteko. Pratęsime jau dominavo šeimininkai, kurie per papildomą laiką be didesnio vargo sugebėjo laimėti 12-4. Galutinis rungtynių rezultatas 95-87. Nugalėtojų gretose išsiskyrė Louisas Bullockas, kurio sąskaitoje 22 taškai, svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Vassilis Spanoulis jis surinko taip pat 22 taškus.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido daugiau, nei 23 minutes, pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 3/3 baudos), bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.