[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs France 2007.09.10 Qualifying Round (VIDEO)

2010-09-28
2007-ųjų metų Europos krepšinio čempionatas Ispanijoje. Lietuvos vyrų rinktinė ir toliau Europos čempionate žengia be pralaimėjimų. Antrojo turo antrose rungtynėse Lietuvių varžovai buvo Prancūzijos nacionalinė rinktinė su Tony Parkeriu prieš akyje. Rungtynės kaip ir buvo galima tikėtis prasidėjo sunkiai, todėl nei vienai, nei kitai komandai didesnio pranašumo pirmajame kėlinyje nepavyko įgyti. Vis dėlto vieno taško skirtumu kėlinį laimėjo Lietuviai. Antrajame kėlinyje mūsų šalies rinktinė pradėjo spurtą, kurio metu atitrūko gana solidžiu skirtumu nuo varžovų. Išeinant į ilgąją pertrauką Lietuvių pranašumas siekė šešiolika taškų 48-32. Tačiau prancūzai nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir trečiajame kėlinyje jau jie dominavo. Per trečiąjį ketvirtį varžovai sugebėjo sumažinti atsilikimą per pusę iki aštuonių taškų. Lemiamąjį kėlinį vėl geriau sužaidė Lietuviai, kurie iškovojo penktąją pergalę iš eilės 88-73. Geriausiai Lietuvių gretose žaidė Ramūnas Šiškauskas jis pelnė 19 taškų, Darius Songaila pridėjo 17 taškų. Varžovų gretose geriausiai sekėsi Florentui Pietrusui jo sąskaitoje 13 taškų.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 32 minutes, pelnė 14 taškų (0/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 5/6 baudos) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.