Vytenis Jasikevičius pelnė 11 taškų, tačiau jo komanda patyrė triuškinantį pralaimėjimą

2010-11-07
KK Kaunas
Šiandien Kaune įvyko dar vienerios LKL pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų Kauno "KK Kauno" ir LKL čempionų Vilniaus "Lietuvos ryto" komandų. Rungtynes laimėjo vilniečiai rezultatu 62-100.

Nuo pirmų minučių į priekį išsiveržusi Vilniaus ekipa, taip iki rungtynių pabaigos neleido kauniečiams pasivyti. Antrasis kėlinys prasidėjo puikiu Vytenio Jasikevičiaus solo pasirodimu 6 taškai iš eilės ir varžovų skirtumas ištirpo iki 8 taškų. Tačiau vėliau vilniečiai atitrūko gana įtikinama persvara. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje svečių pranašumas tik augo, o Kauno "KK Kauno" ekipai tik retsykiais  pavykdavo sumažinti skirtumą.

Vytenis Jasikevičius savo komandoje buvo antras pagal pelnytus taškus jis per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/3 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir net 6 kartus suklydo.

Sekančias rungtynes Kauno "KK Kaunas" žais antradienį prieš Panevėžio "Techasą".