Šarūnas Jasikevičius sužaidė rezultatyviausias rungtynes "Fenerbahce Ulker" komandos gretose

2011-01-30
Stambulo "Fenerbahce Ulker" su Šarūnu Jasikevičiumi ir Darjušu Lavrinovičiumi Turkijos lygos 17-ojo turo varžybose išvykoje rezultatu 71-94 įveikė Aliagos "Aliaga Petkim" ekipą. Turkijos čempionai su 15 pergalių ir 2 pralaimėjimais pirmauja šalies čempionate. Šarūnas Jasikevičius prie ekipos pergalės pridėjo 14, Darjušas Lavrinovičius 7 taškus.

Rungtynės prasidėjo tiksliu Roko Ukičiaus dvitaškiu, nors vėliau šeimininkai atsakė tikslia ataka (2-4), bet Turkijos čempionai dėka puikaus Roko Ukičiaus ir Omero Onano žaidimo išsiveržė į priekį solidžiu skirtumu (16-4). Po paprašytos minutės pertraukėlės "Aliaga Petkim" komanda atsigavo ir sušvelnino skirtumą (10-18). Septintąją kėlinio minutę svečių pranašumas buvo 13 taškų (30-17). Likus iki kėlinio pabaigos 2 minutėms aikštėje pasirodė Šarūnas Jasikevičius. Kėlinys baigėsi rezultatu 22-31 svečių iš Stambulo naudai.

Antrojo kėlinio pradžia sėkmingesnė buvo šeimininkams, kurie priartėjo prie nutolusių varžovų iki šešių taškų (25-31), tačiau į tai Šarūnas Jasikevičius atsakė taikliu dvitaškiu, o po Mirsado Turkčano tritaškio svečiai vėl atstatė saugų dviženklį pranašumą (39-25). Dar keturi iš eilės Šarūno Jasikevičiaus pelnyti taškai ir rezultatas tapo triuškinantis (43-28). Net ir palikus aikštelę Šarūnui Jasikevičiui "Fenerbahce Ulker" nenustojo didinti savo persvaros. Likus žaisti tris minutes iki antrojo ketvirtčio Stambulo ekipa pirmavo 49-30. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 39-56 "Fenerbahce Ulker" krepšininkų naudai.

Omeras Onanas tiksliu dvitaškiu po Darjušo Lavrinovičiaus perdavimo pradėjo trečiąjį kėlinį, vėliau pats lietuvis pelnė tris taškus ir rezultatas tapo 61-39. Įpusėjus kėliniui ekipas skyrė triuškinanti 22 taškų Stambulo komandos persvara (65-43). Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes aikštėje vėl pasirodė Šarūnas Jasikevičius. Per praleistą laiką lietuvis taškų nepelnė, atliko rezultatyvų perdavimą, atkovojo kamuolį ir prasižengė. Kėlinys baigėsi svečiam pirmaujant rezultatu 72-54.

Ketvirtajame kėlinyje po 4 iš eilės Kasparo Kambalos taškų rezultatas tapo 58-74, tačiau tada Šarūnas Jasikevičius įsmeigė tritaškį ir skirtumas vėl šoktelėjo iki 19 taškų (77-58). Ketvirtąją kėlinio minutę Šarūnas Jasikevičius pelnė savo 11-ąjį tašką. Likus keturioms minutės iki kėlinio pabaigos Šaras pelnė dvitaškį su pražangą, o rungtynės baigėsi lengva Stambulo "Fenerbahce Ulker" komandos pergale.

Šarūnas Jasikevičius per 17 minučių pelnė 14 (5/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/1 bauda) taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.