Geriausia 2010 metų sportininkė - Simona Krupeckaitė

2011-01-04
Simona Krupeckaitė iškovojo dar vieną titulą. Dviratininkė antrą kartą iš eilės tapo geriausia Lietuvos metų sportininke. S.Krupeckaitė 2010 metais pasaulio čempionate iškovojo po vieną aukso ir sidabro bei du bronzos medalius, o Europos pirmenybėse nuskynė sidabrą ir bronzą. Be to, S.Krupeckaitė pernai pasiekė sprinto rungties pasaulio rekordą.

Geriausia metų sportininke S.Krupeckaitė tapo portalo lrytas.lt ir dienraščio „Lietuvos rytas“ skaitytojų valia. Šiais metais savo balsą geriausio metų sportininko rinkimuose atidavė daugiau kaip 14 tūkst. žmonių. 28 metų sportininkė iš viso surinko 62 963 balsus.

Antrąją vietą užėmė pasaulio čempionato bronzą iškovojusios Lietuvos krepšinio rinktinės lyderis Linas Kleiza - 52 566 balsai. Trečias liko penkiakovininkas Justinas Kinderis, kuriam atiteko 36 555 balsai.

Geriausia 2010 metų komanda pripažinta pasaulio čempionate bronzą iškovojusi Lietuvos krepšinio rinktinė. Antroje vietoje liko Europos čempione tapusi Lietuvos jaunimo (iki 18 metų) vaikinų krepšinio rinktinė.
Oficialių rinkimų rengėjai - Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, loterijų bendrovė „Olifėja“ ir dienraštis „Lietuvos rytas“.

6.Jevgenijus Šuklinas 32414
7.Mindaugas Mizgaitis 31551