"Kaunas Triobet" išleido pergalę iš savo rankų

2011-02-11
Kauno "Kaunas Triobet" šiandien savo žiūrovų akivaizdoje 74-75 pralaimėjo Panevėžio "Techaso" komandai. Kauniečiams LKL pirmenybėse tai buvo 11 pralaimėjimas. Su 6 pergalėmis klubas užima 8-ąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Rungtynes Kauno "Kaunas Triobet" pradėjo galingu spurtu  21-2 ir jau pirmajam kėliniui baigiantis susikrovė solidų pranašumą. Kėliniui baigiantis Panevėžio "Techasas" sumažino atsilikimą ir kėlinys baigėsi kauniečiams pirmaujant 23-10.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu R.Jakšto dvitaškiu padidinęs Kauno ekipos persvarą iki 15 taškų (25-10). Likus žaisti 3 minutes iki kėlinio pabaigos šeimininkų persvara dar buvo 14 taškų (34-19), tačiau kėliniui baigiantis ji sumažėjo iki vienženklio skirtumo (34-25).

Po ilgosios pertraukos aikštėje žvalesni pasirodė "Techaso" krepšininkai, kurie įpusėju kėliniui prie varžovų priartėjo iki vieno taško (40-39). O likus žaisti 3 minutes vaidotas Volkus jau išvedė į priekį svečių komandą (40-42). 8 kėlinio minutę Vytenis Jasikevičius taikliu dvitaškiu vėl išvedė Kauno komandą (44-42). Kėlinys baigėsi "Kauno Triobet: pirmaujant 46-45.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Šarūnas Vasiliauskas pelnė 4 taškus iš eilės (50-47). Sužaidus tris minutes šeimininkų persvara siekė 7 taškus (58-51). Įpusėjus kėliniui Kaunas pirmavo 10 taškų persvara 65-55, bet kėliniui baigiantis viską iššvaistė. Likus žaisti 19 sekundžių šeimininkai pirmavo vienu tašku (74-73), tačiau baigiantis rungtynių laikui prasižengė Rolandas Jakštas, o Darius Šilinskis be klaidų sumetė baudas ir išplėšė "Techasui" pergalę 75-74.

Vytenis Jasikevičius per 28 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir 3 kartus suklydo.