"Kaunas Triobet" pranoko Latvijos ekipą

2011-02-04
Kauno "Kaunas Triobet" komanda šiandien rezultatu 70-76 išvykoje nugalėjo Jelgavos "Zemgale" ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę BBL iššūkio taurės antrajame etape. "Kaunas Triobet" ir toliau išlieka vienvalde turnyrinės lentelės lyderė.

Rungtynes sėkmingai pradėjo "Kaunas Triobet" aukštaūgis Povilas Čukinas pelnęs pirmuosius 7 taškus savo komandai. Vėliau į Latvijos ekipos krepšį pradėjo skrieti vienas po kito tikslūs kauniečių tritaškiai ir po 4 iš eilės tritaškių "Kaunas Triobet" susikrovė dviženklį pranašumą (19-9). Pirmasis ketvirtis baigėsi Kaunui pirmaujant 13-26.

Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau triuškino savo varžovus iš Jelgavos. Ketvirtąją kėlinio minutę po Šarūno Vasiliausko dvitaškio komandas skyrė 18 taškų (18-36). Antroje kėlinio pusėje Jelgavos "Zemgale" krepšininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 11 taškų (26-37). Po dviejų kėlinių Kauno "Kaunas Triobet" pirmavo 10 taškų skirtumu (43-33).

Trečiajame kėlinyje žaidimas vyko lygiai ir kauniečiai sugebėdavo išlaikyti dviženklį pranašumą. Tačiau kėlinio pabaigoje latvijos ekipa buvo priartėjusi per 6 taškus (49-55), bet kėlinys baigėsi kauniečiams pirmaujant 59-49.

Ketvirto kėlinio minutę šeimininkai sumažino skirtumą iki 5 taškų (55-60). Tuomet Rokas Ūzas pataikė tritaškį ir vėl padidino "Kaunas Triobet" persvarą (63-55). Likus žaisti kiek daugiau, nei 3 minutes "Zemgale" ekipa vėl priartėjo prie kauniečių (62-68). Vis dėlto Kauno ekipa per likusi laiką sugebėjo išsaugoti persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 70-76.

Vytenis Jasikevičius per 16 minučių taškų nepelnė (0/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir tiek pat kartų suklydo.