Klaipėdos "Neptūno" antausis kauniečiams

2011-02-15
Kauno "Kaunas Triobet" šiandien BBL iššūkio taurės varžybose 71-100 nusileido Klaipėdos "Neptūnui". Kauniečiai jau pirmajame kėlinyje paleido varžovus į priekį, o vėliau jau atsitiesti nepavyko.

Klaipėdos "Neptūnas" rungtynes pradėjo galingu spurtu 12-3 ir jau kėlinio pradžioje susikrovė solidų pranašumą. Po pirmo kėlinio Kauno "Kaunas Triobet" nuo savo varžovų atsilikinėjo 18 taškų skirtumu 9-27.

Vytenis Jasikevičius antrąjį kėlinį pradėjo 4 iš eilės pelnytais taškais (13-27), tačiau sumažinti išaugusio klaipėdiečių pranašumo taip ir nepavyko. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 15 taškų 25-40.

Sužaidus kiek daugiau, nei 3 minutes trečiajame kėlinyje, "Kaunas Triobet" sušvelnino atsilikimą iki 12 taškų (38-50). Vis dėlto "Neptūnas" neleido dar labiau priartėti ir likus žaisti 2 minutes savo pranašumą padidino iki rekordinės 20 taškų (43-63). Kėlinys baigėsi svečiams pirmaujant 65-43.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai ir toliau negalėjo sustabdyti įsibėgėjusios "Neptūno" komandos. Sužaidus 3 minutes svečiai iš Klaipėdos priekyje buvo 26 taškais (75-49). Nemažindami tempo klaipėdiečiai ir toliau siuntė kamuolį į krepšį ir rungtynes laimėjo triuškinamu skirtumu 100-71.

Vytenis Jasikevičius per 27 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau net 8 kartus suklydo.