Kuklus V.Jasikevičiaus indelis į "Kauno Triobet" pergalę

2011-02-01
Kauno "Kauno Triobet" kurioje žaidžia Vytenis Jasikevičius šiandien BBL iššūkio taurės varžybų antrajame etape savo aikštėje rezultatu 90-80 įveikė Alytaus krepšininkus. Kauniečiai su 5 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais pirmauja grupėje.

Pirmajame kėlinyje tarp abiejų ekipų vyko atkakli kova taškas į tašką. Kėlinio pirmojoje pusėje nežymiai pirmavo kauniečiai, tačiau įpusėjus kėliniui po Sauliaus Kazevičiaus dvitaškio "Alytus" išsiveržė į priekį 11-10. Prasidėjus paskutiniai kėlinio minutei rezultatas tapo lygus 14-14, tačiau pabaigą geriau sužaidė svečiai ir kėlinys baigėsi Alytui pirmaujant 17-14.

Antrasis kėlinys prasidėjo Kauno ekipos spurtu 7-0 ir šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (24-17). Įpusėjus kėliniui Alytaus krepšininkai sumažino skirtumą iki 2 taškų (26-24), bet vėliau vėl sekė sėkminga kauniečių atkarpa ir "Kauno Triobet" pirma karta įgijo dviženklį pranašumą (39-28). Kėlinys baigėsi "Kauno Triobet" pirmaujant rezultatu 39-30.

Trečiajame kėlinyje kauniečiai ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose, o sužaidus pusė kėlinio komandas skyrė 10 taškų (56-46), tačiau "Alytaus" krepšininkai parodė charakterį ir atsitiesė. Puikus žaidimas kėlinio pabaigoje svečiams leido išsaugoti intrigą šiose rungtynėse, po trijų kėlinių "Kauno Triobet" priekyje buvo vos 2 taškais (65-63).

Ketvirtojo kėlinio trečiąją minutę komandas skyrė tik vienas taškas (68-67), net ir įpusėjus kėliniui "Alytaus" krepšininkai laikėsi atsilikdami 2 taškais (74-72). Vis dėlto svečiams nepavyko persilaužti, o Kauno komanda pademonstravo solidų žaidimą rungtynių pabaigoje ir iškovojo pergalę 90-80.

Vytenis Jasikevičius per 17 minučių pelnė 4 (2/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai) taškus, atkovojo 4 kamuolius ir kartą suklydo.