"Kaunas Triobet" pralaimėjo pirmąsias BBL iššūkio taurės pusfinalio varžybas

2011-03-01
Kauno "Kaunas Triobet" šiandien išvykoje BBL iššūkio taurės varžybų pirmajame pusfinalyje 78-82 turėjo pripažinti Panevėžio "Techaso" komandos pranašumą. Kauniečiams norint išeiti į finalą reikia sekančias tarpusavio rungtynes laimėti didesniu, nei 4 taškų persvara.

Pirmosiomis pirmojo kėlinio minutėmis kova tarp abiejų komandų vyko taškas į tašką. Įpusėjus kėliniui po Tomo Černeckio tritaškio Panevėžio "Techaso" ekipos pranašumas šoktelėjo iki 5 taškų (10-5). Likus žaisti mažiau, nei dvi minutes Povilas Čukinas kauniečius iki šeimininkų priartino iki vieno taško (10-11), tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė panevėžiečiai, kurie kėlinį laimėjo rezultatu 15-10.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 13-3 ir "Techaso" komanda susikrovė solidžią 14 taškų persvarą (27-13). Įpusėjus kėliniui Panevėžio ekipos persvara jau buvo dviguba (30-15). Kėliniui baigiantis "Kaunas Triobet" žaidėjas Rolandas Jakštas po tikslaus Vytenio Jasikevičiaus perdavimo pelnė 2 taškus ir į ilgąją pertrauką svečiai išėjo atsilikdami 11 taškų (43-32).

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkų persvara pradėjo tirpti ir po vienos žaidimo minutės kauniečiai sumažino deficitą iki 5 taškų (45-40). Sužaidus pusė trečiojo kėlinio komandas skyrė tik 3 taškai (50-47). Tuomet Panevėžio "Techaso" komanda sustygavo savo žaidimą ir vėl įgijo didesni pranašumą (58-50). Vis dėlto kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai iš Kauno, kurie prieš lemiamą ketvirtį turėjo tik 2 taškų deficitą 58-56.

Ketvirto kėlinio pradžioje po trijų Kristo Saage baudų metimų priekyje buvo jau "Kaunas Triobet" (58-59). Sužaidus 2 su puse minutes paskutiniame ketvirtyje svečių persvara šoktelėjo iki 7 taškų (58-65). Tuomet "Techaso" krepšininkai surengė spurtą  13-2 ir vėl susigrąžino persvarą į savo rankas (71-67). Likus žaisti dvi minutes Rolandas Jakštas buvo vėl išvedęs Kauno ekipą į priekį (73-74), tačiau panevėžiečiai sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą sugebėjo iškovoti pergalę 82-78.

Vytenis Jasikevičius per 27 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo.