Naudingas V.Jasikevičiaus žaidimas neišgelbėjo Kauno ekipos nuo pralaimėjimo

2011-03-09
Kauno "Kaunas Triobet" kurioje žaidžia Vytenis Jasikevičius patyrė 3 pralaimėjimą iš eilės LKL pirmenybėse. Kauniečiai neprilygo "Šiaulių" krepšininkams ir pralaimėjo 89-64, Kauno ekipa ir toliau lieka prieš paskutinėje 12žoje vietoje turnyrinėje lentelėje.

Rungtynės prasidėjo "Kauno Triobet" komandos spurtui 6-1, visus 6 Kauno ekipos taškus pelnė Povilas Čukinas. Tačiau Šiaulių krepšininkai į tokį svečių spurtą atsakė savuoju ir pelnė 13 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį rezultatu 14-6. Pirmasis kėlinys baigėsi šeimininkams iš Šiaulių pirmaujant 10 taškų 18-8.

Antro kėlinio pradžioje po Šarūno Vasiliausko dvitaškio "Kaunas Triobet" priartėjo per 6 taškus (18-12). Įpusėjus kėliniui "Šiauliai" vėl atsatė dviženklį pranašumą (29-19). Baigiantis antrajam kėliniui Vytenis Jasikevičius įmetė dvitaškį ir prieš išeinant į ilgąją pertrauką Kauno ekipą nuo Šiaulių komandos skyrė 7 taškai 41-34.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie ir vėl susigrąžino solidų pranašumą. Sužaidus daugiau, nei dvi minutes komandas skyrė 13 taškų (49-36). "Kaunas Triobet" nieko negalėjo padaryti Šiaulių puolimo mašinai ir 6-ąją kėlinio minutę šeimininkų persvara tapo triuškinanti (63-43). Per likusį laiką kauniečiai nesugebėjo sumažinti deficito ir kėlinys baigėsi rezultatu 70-50.

Net ir ketvirtajame kėlinyje svečiai nesugebėjo įkasti šeimininkas, kurių persvara buvo jau daugiau, nei 20 taškų. Rungtynės baigėsi triuškinančia "Šiaulių" komandos pergale 89-64.

Vytenis Jasikevičius per 26 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.