Vytenio Jasikevičiaus pastangomis "Kaunas Triobet" žengė pirmąjį žingsnį link BBL elito diviziono

2011-04-10
Kauno "Kaunas Triobet" pergale pradėjo BBL pereinamąją seriją į Elito divizioną. Savo aikštėje kauniečiai 85-76 įveikė Talino "TTU/Kalev" komandą. Balandžio 15 dieną ekipos žais atsakomasias rungtynes Estijoje, komanda turėsianti geresnį abiejų rungtynių santykį kitą sezoną žais BBL elito divizione.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo Talino "TTU'Kalev" klubo žaidėjas V.Krissa (0-2), antrąją kėlinio minutę Vytenis Jasikevičius tritaškiu sumažino svečių pranašumą iki 1 taško (5-6). 4-ąją kėlinio minutes rezultatas tapo lygus (10-10), o Vytenis Jasikevičius dar vienu tritaškiu išvedė Kauno komandą į priekį (13-10). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė estai, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 20-23.

Antrojo kėlinio pradžioje Vytenis Jasikevičius pelnė dar du taškus (25-23), o sužaidus daugiau, nei 3 minutes "Kauno Triobet" persvara jau siekė 9 taškus (32-23). Įpusėjus kėliniui po svečių žaidėjo M.Kurg tritaškio šeimininkų persvara ištirpo iki 2 taškų (32-30), tačiau Kauno ekipos spurtas 8-3 leido kauniečiams po dviejų kėlinių turėti 7 taškų persvarą 40-33.

Trečiojo kėlinio antrąją minutę Vytenis Jasikevičius paleido dar vieną taiklų tolimą šūvį ir "Kaunas Triobet" pranašumas tapo 12 taškų (45-33). Įpusėjus kėliniui šeimininkų persvara vėl ištirpo ir po estijos klubo žaidėjo I.Pilko baudos ji tapo tik 3 taškai (48-45), o po dviejų kėlinių Kauno komandos persvara buvo 2 taškai 59-57.

Ketvirtojo kėlinio pirmąją minutę rungtynių rezultatas vėl tapo lygus (59-59), o po dar vienos minutės B.Osby dvitaškiu išvedė Talino komandą į priekį (61-63). Įpusėjus kėliniui Povilas Čukinas dvitaškiu grąžino pranašumą savo ekipai (70-68). Likus žaisti 3 minutes kauniečiai surengė galingą spurtą 12-6 ir iškovojo pergalę rezultatu 85-76.

Vytenis Jasikevičius per beveik 31 minutę pelnė 18 taškų (1/1 dvitaškis, 4/9 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.