Vytenis Jasikevičius vedė į pergalę kauniečius

2011-04-01
LKL pirmenybių reguliariojo sezono 22-ojo turo rungtynėse susitiko šeimininkė Palangos "Naglio" ir Kauno "Kaunas Triobet" komandos. Pergalę rezultatu 73-63 iškovojo Kauno "Kaunas Triobet". Kauniečiai su 7 pergalėmis ir 15 pralaimėjimų šalies čempionate užima 10-ąją vietą.

Pirmuosius taškus rungtynėse pelnė Mindaugas Reminas išvesdamas Palangos "Naglį" į priekį (3-0) į tai Vytenis Jasikevičius atsakė dvitaškiu (3-2). Įpusėjus kėliniui Kauno ekipos žaidėjas Tautvydas Barštys baudos metimu išvedė svečius į priekį (8-9). Kėliniui baigiantis geriau sekėsi palangiškiams, kurie likus žaisti iki pirmojo kėlinio pabaigos pusę minutės pirmavo 7 taškais (20-13). Pirmasis kėlinys baigėsi "Nagliui" pirmaujant 20-16.

Antrojo kėlinio pradžioje vėl geriau sekėsi Palangos "Naglio" krepšininkams kurie 4-ąją kėlinio minutę turėjo 8 taškų persvarą (26-18), tačiau po to sekė "Kaunas Triobet" spurtas 14-0 ir svečiai vėl susigrąžino pranašumą (26-32). Kėliniui baigiantis šeimininkai ne tik, kad pasivijo savo varžovus, tačiau ir išsiveržė į priekį (37-35). Vis dėlto Povilas Čukinas taiklia bauda išlygino rungtynių rezultatą 37-37 taip antrasis kėlinys ir baigėsi.

Po ilgosios pertraukos kauniečiai pelnė 7 taškus iš eilės, kurie leido atitrūkti nuo varžovų (37-44). Įpusėjus kėliniui Vytenis Petkus dvitaškiu sumažino "Naglio" deficitą iki 3 taškų (41-44). Vis dėlto "Kaunas Triobet: galingai užbaigė trečiąjį kėlinį ir po 30 minučių kovos turėjo 10 taškų persvarą 46-56.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai ir toliau daugiau mažiau išsaugojo 10 taškų skirtumą, tačiau įpusėjus ketvirtajam kėliniui palangiškiai sumažino atsilikimą iki 3 taškų (56-59). Per paskutines 5 kėlinio minutes Vytenis Jasikevičius pelnė 10 taškų ir atvedė savo ekipą į pergalę prieš Palangos "Naglio" komandą rezultatu 63-73.

Vytenis Jasikevičius per 35 minutes pelnė 15 taškų (2/9 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bei kartą suklydo.