Trečiosios finalo rungtynės atskleidė Š.Jasikevičiaus sugebėjimus

2011-06-11
Šiandien Turkijos pirmenybių finale bus žaidžiamos ketvirtosios finalo rungtynės, kurios vėl vyks "Galatasaray Cafe Crown" aikštelėje. Trečiose Turkijos čempionato finalo serijos  rungtynėse Stambulo "Fenerbahce Ulker" 97-93 turėjo pripažinti šeimininkės "Galatasaray Cafe Crown" komandos pranašumą. Serijos rezultatui esant 2:1 šiandienos rungtynės bus labai svarbios abiem finalo dalyviams, šeimininkai gali išlyginti seriją ir įgauti pasitikėjimo savimi, o dviejų lietuvių "Fenerbahce Ulker" šiandien gali atsidurti per žingsnį nuo čempiono titulo.

Šarūnas Jasikevičius trečiose finalo rungtynėse įrodė savo kaip lemiamų akimirkų specialisto savybes. Lietuvis daugiausiai prisidėjo prie to, kad būtų išplėštas pratęsimas, o per pridėtą laiką su savo tautiečiu Darjušu Lavrinovičiumi tempė ekipą į priekį, tačiau to nepakako.

Trečiąsias finalo serijos rungtynes po pratęsimo 97-93 laimėjo Stambulo "Galatasaray Cafe Crown: ekipa. Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Ermalis Kurtoglu pelnęs 20 taškų, buvęs Š.Jasikevičiaus komandos draugas Vilniaus "Lietuvos ryte" J.Johnsonas surinko 18 taškų. Pralaimėjusių gretose išsiskyrė po 18 taškų pelnę Roko Leni Ukičius ir Omeras Onanas. Sėkmingai šiose rungtynėse talkino ir lietuviai Š.Jasikevičius pelnė 12, o D.Lavrinovičius 16 taškų.

Šarūnas Jasikevičius atkrintamosiose varžybose vidutiniškai pelno po 8,5 taško, atlieka po 2,7 rezultatyvaus perdavimo ir atkovoja po 1,4 kamuolio per rungtynes. Dvitaškius meta 43,48 proc, tritaškius 50 proc, o baudas 94,12 proc taiklumu.

Ketvirtosios finalo serijos rungtynės tarp Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" ir Stambulo "Fenerbahce Ulker" įvyks šiandien 19:00 val.