Š.Jasikevičius taškais prie pergalės prieš latvius neprisidėjo

2011-08-21
Lietuvos vyrų rinktinė vakar Panevėžyje 95-75 sutriuškino kaimynus latvius ir iškovojo trečiąją pergalę pasirengimo cikle. Lietuviai visų rungtynių metu turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau kartais varžovams pavykdavo priartėti. Šarūnas Jasikevičius taškais prie pergalės neprisidėjo, tačiau atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo lietuviai, kurie kėlinyje buvo susikrovę dviženklę persvarą (22-12), tačiau kėliniui baigiantis latviai sumažino pranašumą iki 4 taškų (26-22). Antrajame kėlinyje ir toliau siautė Marijonas Petravičius, kurio dėka lietuviai vėl turėjo solidžią persvarą, o po dviejų kėlinių komandas skyrė 15 taškų (53-38). Po ilgosios pertraukos lietuviai ir toliau kontroliavo rungtynes ir išlaikė turėtą solidžią dviženklę persvarą (75-61). Paskutiniame ketvirtyje latviai bandė gelbėtis ir buvo prie mūsų rinktinės priartėjus iki 8 taškų, tačiau daugiau lietuviai varžovų neprisileido ir per likusį laiką juos sutriuškino 95-75.

Šarūnas Jasikevičius per 15 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai), tačiau atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bei po kartą blokavo varžovo metimą ir prasižengė.

Lietuva: Marijonas Petravičius 26, Paulius Jankūnas, Martynas Pocius ir Darjušas Lavrinovičius 13, Rimantas Kaukėnas 9, Tomas Delininkaitis 8, Mantas Kalnietis 7, Jonas Valančiūnas 5, Simas Jasaitis 1 taškas;

Latvija: Janis Blumas 21, Janis Strelniekas 16, Dairis Bertanis ir Rolandas Freimanis po 7, Artūras Bėržinis 6, Andrejus Šelakovas 4, Davis Bertanis 3, Martinas Meieris, Rihardas Kuksikas ir Edgaras Jeromanovas 2 taškus;