"Kėdainių Triobet" nepavyko antrą kartą iš eilės įveikti Pasvalio

2011-12-09
Kėdainių "Kėdainių Triobet" su Vyteniu Jasikevičiumi turėjo pripažinti varžovų pranašumą Baltijos krepšinio lygoje. Kėdainiškiai Pasvalyje 53-73 nusileido "Pieno žvaigždžių" krepšininkams.

Rungtynės prasidėjo pasvaliečių žaidėjo Sylvesterio Morgano dviem taškais. Sužaidus 4 minutes į aikštelę išbėgo vytenis Jasikevičius po kurio rezultatyvaus perdavimo rezultatas tapo lygus (2-2). Kėliniui baigiantis "Pieno žvaigždžių" komanda atitrūko nuo "Kėdainių Triobet" ekipos dviženkliu taškų skirtumu. Po pirmojo kėlinio 17-6 pirmavo Pasvalys.

Antrojo kėlinio pradžioje po Evaldo Kairio dvitaškio šeimininkų persvara išaugo iki 14 taškų (20-6). Įpusėjus kėliniui kėdainiškių deficitas išaugo iki 17 taškų (30-13). Kėliniui baigiantis V.Jasikevičius sumetė dvi baudas, tačiau jo komandos deficitas buvo milžiniškas (35-18). Po dviejų kėlinių "Pieno žvaigždės" pirmavo 42-19.

Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje intrigos jau nebebuvo. Pasvalio "Pieno žvaigždės" išsaugojo susikrautą persvarą iki pat rungtynių pabaigos, o rungtynes aikštės šeimininkai laimėjo rezultatu 73-53.

Vytenis Jasikevičius per 28 minutes pelnė 7 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.