[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Olympia Larisas |2012.05.03 QuarterFinal G1| (VIDEO)

2012-04-19
2007-2008 metų Graikijos pirmenybių ketvirtfinalio serijos pirmosios rungtynės. Atėnų "Panathinaikos", kuri tapo reguliariojo sezono nugalėtoja ketvirtfinalyje susitiko su Larisos "Olympia Larisas" komanda. Pirmose rungtynėse OAKA arenoje 74-55 pergalę šventė Šarūno Jasikevičiaus ekipa.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė gana lygiai, tačiau kėliniui baigiantis "Panathinaikos" įgijo 7 taškų persvarą (19-12). Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai savo pranašumą prieš Larsisos krepšininkus padidino dar dviem taškais (35-26). Trečiąjį kėlinį 1 tašku sugebėjo laimėti svečiai (18-17), tačiau ketvirtajame kėlinyje "Panathinaikos" susikrovė solidžią persvarą ir klausimų dėl nugalėtojo nebekilo. Graikijos čempionai 74-55 iškovojo pergalę ir ketvirtfinalio serijoje iki 2 pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Šarūnas Jasikevičius per 19 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, perėmė 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko -1 naudingumo balą.