Šarūno Jasikevičiaus debiutas Barselonoje apkarto

2012-09-01
Šarūnaui Jasikevičiui nepavyko pergalingai debiutuoti "FC Barcelona Regal" komandos gretose. Katalonai draugiškame krepšinio turnyre "Sportquarters" Leridoje 71-75 turėjo pripažinti Valensijos "Valencia Basket" ekipos pranašumą.

Valensijos krepšininkai nuo pirmų minučių išsiveržė į priekį ir jau pirmajame kėlinyje buvo susikrovę dviženklę persvarą (10-21). Kėliniui baigiantis katalonai sumažino deficitą iki 6 taškų (21-27). Antrajame kėlinyje varžovai išsaugojo įgytą pranašumą 34-41. Įpusėjus trečiajam kėliniui Barselonos krepšininkai sumažino deficitą iki 6 taškų (40-46), o likus žaisti daugiau nei 2 minutes C. J. Wallace'as sumažino atsilikimą iki 2 taškų (48-50). Trečiojo kėlinio pabaigoje pirmuosius taškus pelnė ir Šarūnas Jasikevičius, o prieš prasidedant ketvirtajam ketvirtčiui priekyje 57-55 buvo "FC Barcelona Regal" komanda. Ketvirtajame kėlinyje Valensija surengusi spurtą 0:7 išsiveržė į priekį (57-62). Likus žaisti mažiau nei 3 minutes "Valencia Basket" pranašumas ištirpo iki 4 taškų (63-67). Vis dėlto rungtynių pabaigoje tiksliau žaidė Valensijos krepšininkai, kurie iškovojo pergalę 75-71.

Šarūnas Jasikevičius pelnė 4 taškus.

Barselonos "FC Barcelona Regal": Joe Inglesas 17, Pete'as Mickaelas ir Ante Tomičius 15, C.J. Wallace'as 9, Nathanas Jawai ir Erazemas Lorbekas 8, Šarūnas Jasikevičius 4 taškai;

Valensijos "Valencia Basket": Rodrigue'as San Miguelis 20, Justinas Doellmanas ir Pau Ribas 11 taškų;