Šarūno Jasikevičiaus ekipa iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną

2012-10-12
Barselonos "FC Barcelona Regal" komanda iškovojo pirmąją pergalę šių metų sezone. Šarūno Jasikevičiaus ekipa pirmose Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse 72-60 savo aikštėje nugalėjo Bambergo "Brose Baskets" krepšininkus. Kitą savaitę katalonai atvykstą į Lietuvą kur antrojo turo rungtynes žais prieš Vilniaus "Lietuvos rytą".

Pirmieji taškus rungtynėse pelnė svečiai iš Vokietijos pataikę tritaškį, katalonams pirmuosius taškus pelnė Ante Tomičius (2-3). Po Erazemo Lorbeko dvitaškio ir Marcelinho Huerto greitos kontra atakos į priekį išsiveržė Barselona (6-3). Sužaidus daugiau nei 3 minutes Pete'as Mickealas pataikė du baudos metimus (8-3), o sužaidus 4 minutes Joe Inglesas įsmeigė tritaškį (11-3). Baigiant įpusėti kėliniui P.Mickealas baudų metimais padidino katalonų persvarą iki dviženklio skaičiaus (13-3). Likus žaisti 4 minutes A.Tomičius ir B.Nachbaras apsikeitė taikliais metimais (15-5). Likus žaisti 3 minutes C.J. Wallace'as pataikė tolimą metimą (20-5), svečiai atsakė B.Nachbaro dėjimu (20-7). Paskutinę kėlinio minutę C.J. Wallace'as pelnė du taškus, o kėliniui baigiantis dvitaškį pridėjo Juanas Carlosas Navarro. Po pirmojo kėlinio 26-9 pirmavo "FC Barcelona Regal".

Antrasis ketvirtis prasidėjo Nathano Jawai dvitaškiu su pražanga (29-9), varžovai atsakė Sharrodo Fordo dvitaškiu ir C.Jacobeso tritaškiu (29-14). Sužaidus 2 minutes C.J. Wallace'as įmetė dar vieną tritaškį (32-14). Po kelių akimirkų J.Goldsberry pataikė iš toli, o L.Williamsas pridėjo dvitaškį (32-19). Sužaidus daugiau nei 4 minutes E.Lorbekas pelnė du taškus su pražanga, o į aikštelę pirmą kartą išbėgo Šarūnas Jasikevičius. Įpusėjus kėliniui Š.Jasikevičius pataikė iš vidutinio nuotolio (37-21). Likus žaisti daugiau nei 3 minutes A.Tomičius ir B.Nachbaras apsikeitė taikliais dvitaškiais (39-26). Po kelių akimirkų katalonų aukštaūgis iš Kroatijos pridėjo dar du taškus (41-26). Po dviejų kėlinių Barselona buvo priekyje 43-26.

Trečiojo kėlinio pradžioje B.Nachbaras pataikė iš vidutinio nuotolio (43-28), sužaidus minutę du taškus pelnė P.Mickealas. Sužaidus daugiau nei 2 minutes E.Lorbekas ir M.Zirbesas apsikeitė taikliais metimais (47-33). Neilgai trukus abu krepšininkai vėl apsikeitė dvitaškiais. Baigiant įpusėti kėliniui N.Jawai pelnė du taškus su pražanga (54-37). Likus žaisti daugiau nei 4 minutes A.Tomičius pasižymėjo dviem taškais, o vėliau P.Mickealas pridėjjo dvitaškį (58-39). Likus žaisti 3 minutes J.C.Navarro dvitaškiu padidino Barselonos persvarą iki 21 taško (60-39).

Pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje pelnė Vokietijos čempionų krepšininkas C.Jacobsenas (64-46). Sužaidus daugiau nei 2 minutes varžovų žaidėjas L.Williamsas sudrebino Barselonos krepšį dėjimu  ir sumažino "Brose Baskets" deficitą iki 16 taškų (64-48). Likus žaisti daugiau nei 5 minutes į aikštelę sugrįžo Šarūnas Jasikevičius. Įpusėjus kėliniui lietuvis pataikė savo antrąjį dvitaškį (68-48). Svečiai į tai atsakė 4 taškais be atsako (68-52) Likus žaisti 4 minutes Xavieras Rabaseda pelnė du lengvus taškus, tačiau B.Nachbaras atsakė tritaškiu (70-55). Prieš prasidedant paskutiniai rungtynių minutei M.Zirbesas pelnė du taškus (70-57), o N.Jawai pataikė abu baudos metimus. Rungtynes 72-60 laimėjo "FC Barcelona Regal" komanda.

Šarūnas Jasikevičius per kiek daugiau nei 11 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškiai), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Barselonos "FC Barcelona Regal": Ante Tomičius ir Pete'as Mickealas 12, Erazemas Lorbekas 11, C.J. Wallace'as 10, Nathanas Jawai 8, Marcelinho Huertas 6, Šarūnas Jasikevičius ir Juanas Carlosas Navarro 4, Joe Inglesas 3, Xavieras Rabaseda 2 taškai;
Bambergo "Brose Baskets": Boštjanas Nachbaras 20, Maikas Zirbesas ir Lataviousas Williamsas 8, Casey Jacobsenas 7, Antonas Galvenas ir Sergerio Gipsonas 5, Johnas Goldsberry 3, Karstenas Tadda ir Philippas Neumannas 1 taškas;