[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Bosna Asa |1998.10.20| (VIDEO)

2012-11-21
1998-1999-ųjų metų Saportos taurės reguliarusis sezonas. Šarūnas Jasikevičius po studijų Merilendo universitete savo profesionalaus krepšininko karjerą pradėjo Vilniaus "Lietuvos ryte".

Sostinės krepšininkai po keturių rungtynių Saportos taurėje turėjo po dvi pergales ir dvi nesėkmes. 5-ojo turo rungtynėse vilniečių laukė akistata Sarajevo "Bosna Asa". Po dramatiškos kovos "Lietuvos rytas" savo aikštėje 85-84 palaužė bosnius.

Vilniaus "Lietuvos rytas" po pirmosios rungtynių pusės turėjo dviejų taškų deficitą 45-47. Antroje rungtynių dalyje ir toliau vyko atkakli kova taškas į tašką. Vilniečius į priekį vedė Andrius Giedraitis ir Rimas Kurtinaitis atitinkamai pelnę 26 ir 23 taškus. Nemažą indelį į pergalę įdėjo ir Š.Jasikevičius, kuris antrajame kėlinyje pataikė tris labai svarbius tritaškius.

Šarūnas Jasikevičius per 36 minutes pelnė 12 taškų (0/2 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė.