Ispanijoje Jasikevičius išrinktas į simbolinį geriausių savaitės žaidėjų penketuką

2013-01-29
Šarūnas Jasikevičius sekmadienį sužaidęs geriausią sezono mačą sulaukė pripažinimo Ispanijos čempionate. Lietuvis buvo išrinktas į simbolinį geriausių savaitės žaidėjų penketuką.

Įžaidėjas iš Lietuvos 19-ojo turo rungtynėse prieš Bilbao komandą išplėšė pergalę Barselonos krepšininkams. Gynėjas likus žaisti 2 sekundes baudų metimais išlygino rezultatą (73-73), o per pratęsimo paskutinę minutę šaltakraujiškai realizavo dar 6 metimus.

Katalonai rungtynes laimėjo 87-85, o Š.Jasikevičius per 26 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 8/8 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, blokavo 1 varžovo metimą, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 6 varžovo pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Kartu su lietuviu į simbolinį geriausių žaidėjų penketuką pateko Carlas Englishas ("Asefa Estudiantes"), Javieras Rodriguezas ("Assignia"), Mattas Gatensas ("UCAM Murcia") ir Lamontas Hamiltonas ("Uxue Bilbao Basket").