[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Olympiacos |2003.03.20| (VIDEO)

2013-01-09
2002-2003-ųjų metų Eurolygos Top 16 etapo trečiojo turo rungtynės. Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama "FC Barcelona" susitiko su Pirėjaus "Olympiacos" krepšininkais. Ilgąją rungtynių dalį graikai pirmavo, tačiau rungtynių pabaigoje iniciatyvą perėmė katalonai, kurie dėka puikaus lietuvio žaidimo 80-77 iškovojo pergalę.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo svečiams iš Pirėjaus (4-6). Likus žaisti pirmajame kėlinyje daugiau nei 2 minutes Barselona atsilikinėjo vos  2 taškais, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę graikai įgijo solidesnį pranašumą 24-18. Antrojo ketvirtčio pradžioje "Olympiacos" įgijo dviženklę persvarą (23-35). Katalonai į tai atsakė Š.Jasikevičiaus ir D.Bodirogos  tritaškiais (31-37). Kėlinio pabaigoje šeimininkai sumažino deficitą iki turėtų 6 taškų (38-44). Trečiajame kėlinyje ispanai pradėjo mažinti graikų pranašumą (50-51), o po Bodirogos taškų rezultatas tapo lygus (57-57). Sužaidus 2 minutes ketvirtajame kėlinyje "Olympiacos" pirmavo 9 taškais (62-71). Įpusėjus kėliniui Pirėjaus krepšininkai vis dar pirmavo 9 taškais (66-75). Tuomet lyderio vaidmens ėmėsi Bodiroga, tačiau likus žaisti 3 minutes užsidirbo penktąją pražangą. Estafetę iš serbo perėmė Š.Jasikevičius po taiklaus jo dvitaškio ir baudų metimų komanda skyrė 2 taškai (73-75). Likus žaisti pusantros minutės J.C.Navavro baudos metimais išlygino rezultatą (75-75). Vėliau lietuvis taikliomis baudomis išvedė katalonus į priekį (77-75), o po to įtvirtino pranašumą (79-75). Rungtynes laimėjo Barselona rezultatu 80-77.

Šarūnas Jasikevičius per 32 minutes pelnė 18 taškų (1/4 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 10/10 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, perėmė 2 kamuolius, 5 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė, išprovokavo 8 varžovo pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.