Š.Jasikevičiaus ekipa Mursijoje pratęsė pergalių seriją iki 13-os

2013-02-24
Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Barselonos "FC Barcelona Regal" ekipa iškovojo 14-ąją pergalę Ispanijos čempionate. Katalonai 22-ojo turo rungtynėse išvykoje 79-62 nugalėjo Mursijos "UCAM Murcia" krepšininkus. Šalies čempionai nepralaimi jau 13-ą rungtynių iš eilės.

Rungtynės prasidėjo Marcuso Lewiso dviem taškais (2-0), po to Mattas Gatensas pataikė iš toli (5-0). Barselonos taškų sąskaitą atidarė Ante Tomičius (5-2), sužaidus beveik 2 minutes kroatas sudrebino šeimininkų krepšį dėjimu (5-4). Mursijos krepšininkai į tai atsakė Davido Barlow tritaškiu (8-4). Sužaidus 3 minutes Bradas Olesonas pataikė dvitaškį, o po dar dviejų A.Tomičiaus taškų rezultatas tapo lygus (8-8). Baigiant įpusėti kėliniui P.Mickealas išvedė katalonus į priekį (8-10). Likus žaisti 4 minutes P.Mickealas pataikė iš toli (10-15). Likus žaisti daugiau nei 2 minutes "UCAM Murcia" ekipa pelnė du taškus (12-15). Likus žaisti 2 minutes N.Jawai realizavo du baudos metimus (12-17). Likus žaisti mažiau nei 2 minutes pirmą kartą į aikštelę išbėgo Šarūnas Jasikevičius. Likus žaisti apie minutę N.Jawai užbaigė ataką galingu dėjimu, o šeimininkai atsakė tritaškiu (17-21). Po dar vieno Mursijos tolimo metimo katalonų pranašumas ištirpo iki minimumo (20-21). Po pirmojo kėlinio 21-20 pirmavo "FC Barcelona Regal".

Antrojo kėlinio pradžioje J.Franchas tolimu meti išvedė Mursijos komandą į priekį (23-21). Sužaidus minutę A.Tomičius išlygino rezultatą (23-23). Sužaidus daugiau nei 2 minutes J.Antelo pataikė iš vidutinio nuotolio (25-23). Sužaidus 4 minutes Š.Jasikevičius prametė dvitaškį, tačiau kitos atakos metu įmsiegė tritaškį ir išvedė Barseloną (25-26). Įpusėjus kėliniui šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (27-26). Likus žaisti 4 minutes A.Tomičius dvitaškiu atstatė pranašumą svečiams (27-28), o B.Olesonas metimu iš vidutinio nuotolio padidino iki 3 taškų (27-30). Likus žaisti 3 minutes B.Olesonas pataikė tritaškį (27-33). Likus žaisti 2 minutes A.Tomičius ir B.Rodriguezas apsikeitė taikliai dvitaškiais (29-35), tačiau neilgai trukus B.Olesonas įsmeigė dar vieną tritaškį (29-38). Likus žaisti pusantros minutė V.Sada pridėjo du taškus iš po krepšio (29-40). Paskutinę kėlinio minutę B.Olesonas buvo taiklus atakuodamas iš vidutinio nuotolio (29-42), o Mursijos ekipa atsakė tritaškiu. Po pirmosios rungtynių pusės 42-32 pirmavo "FC Barcelona Regal".

Trečiasis kėlinys prasidėjo J.Raglando dviem taškais (34-42). Sužaidus 2 minutes B.Rodriguezas sumažino Mursijos deficitą iki 6 taškų (36-42). Katalonams pirmuosius taškus trečiajame kėlinyje pelnė E.Lorbekas (36-44). Po P.Mickealo baudos metimų svečiai atstatė dviženklę persvarą (36-46). Sužaidus 4 minutes M.Lewisas pelnė du taškus iš po krepšio (38-46). Įpusėjus kėliniui A.Tomičius buvo nubaustas technine pražanga. Tuo pasinaudoję "UCAM Murcia" krepšininkai sumažino deficitą iki 3 taškų (43-46). Likus žaisti mažiau nei 4 minutes P.Mickealas pelnė du taškus su pražanga (43-50). Šeimininkai atsakė J.Raglando dvitaškiu iš vidutinio nuotolio (45-50). Likus žaisti 2 minutes A.Tomičius pelnė du taškus su pražanga (45-56). Likus žaisti apie minutę C.J.Wallace'as ir A.Tomičius pelnė dar po du taškus (45-60). Po trijų kėlinių 60-45 pirmavo "FC Barcelona Regal".

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Davidas Barlow pataikė dvitaškį (47-60), o M.Huertas atsakė tritaškiu (47-63). Sužaidus 2 minutes M.Huertas pataikė iš vidutinio nuotolio (49-65), po minutės brazilas pridėjo dar du taškus (51-67). Sužaidus 4 minutes Mursijos krepšininkas pataikė 1 baudos metimą (52-67), įpusėjus kėliniui B.Olesonas pataikė tritaškį (52-69). Likus žaisti 3 minutes M.Huertas pataikė dar vieną tritaškį ir padidino Barselonos persvarą iki 20 taškų (52-72). Vėliauu C.J.Wallace'as ir K.Tillie apsikeitė taikliais dvitaškiais (54-74). Likus žaisti 2 minutes A.Tomičius pataikė dvi baudas (54-76), tuo pačiu atsakė J.Antelo (56-76). Kėliniui baigiantis A.Abrinesas pridėjo du taškus. Rungtynes 62-79 laimėjo Barselona.

Šarūnas Jasikevičius per kiek daugiau nei 7 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai).

Mursijos "UCAM Murcia": Jose Angelas Antelo 15, Kimas Tillie ir Davidas Barlow 10, Joe Raglandas 9, Mattas Gatensas 6, Marcusas Lewisas ir Berni Rodriguezas 4, Josepas Franchas 3, Juanas Ignacio Jasenas 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona Regal": Ante Tomičius 19, Bradas Olesonas 16, Pete'as Mickealas 12, Marcelinho Huertas 11, C.J.Wallace'as ir Erazemas Lorbekas 4, Šarūnas Jasikevičius 3, Victoras Sada ir Alexas Abrinesas 2 taškai;