[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Olympiacos |2000.03.02| (VIDEO)

2013-03-07
1999-2000 metų Eurolygos sezono aštuntfinalio serijos antrosios rungtynės prieš Pirėjaus "Olympiacos". Pirmąjį mačą Liublianoje laimėjo Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama "Union Olimpija" komanda, kuri į Graikiją vyko užbaigti serijos. Vis dėlto Slovėnijos čempionams 52-68 nepavyko įkasti "Olympiacos" ekipai antrą kartą. Po šių rungtynių serijos rezultatas iki dviejų pergalių tapo lygus ir lemiamos rungtynės dėl patekimo į ketvirtfinalį buvo žaidžiamos Liublianoje.

Pirmuosius taškus dėjimu pelnė Marko Miličius po to, kai kamuolį virš krepšio pakabino Šarūnas Jasikevičius. Pirėjaus "Olympiacos" į tai atsakė sėkminga atkarpa 11:3. Po Š.Jasikevičiaus tritaškio "Union Olimpija" sumažino deficitą iki 3 taškų (11-8). Graikai visą pirmajį kėlinį išlaikė nežymią persvarą prieš Slovėnijos čempionus, o po pirmojo kėlinio pirmavo 35-27. Antroje mačo pusėje "Olympiacos" žaidė kur kas sėkmingiau ir susikrovė dviženklę persvarą (46-31). Liublianos krepšininkai mėgino sumažinti atsilikimą, tačiau Pirėjaus ekipa išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę 68-52. Po šios graikų pergalės aštuntfinalio serijos rezultatas iki 2 pergalių tapo lygus 1:1.

Šarūnas Jasikevičius per 32 minutes pelnė 10 taškų (2/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, po 1 sykį suklydo ir prasižengė.