[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Timberwolves |2007.02.07| (VIDEO)

2014-02-01
Rubrikoje "Žvilgsnis atgal" keliamės į 2007-uosius kuomet savo antrąjį sezoną NBA lygoje žaidė Šarūnas Jasikevičius. Jūsų dėmesiui pristatome geriausią Šaro mačą vilkint Golden State Warriors ekipos marškinėlius.

2007-ųjų metų sausį po mainų tarp "Pacers" ir "Warriors" Šaras persikėlė į Auksinę valstiją. Traumą patyrus pagrindiniam "karių" įžaidėjui Baronui Davisui - daugiau laiko aikštelėje atsirado lietuviui.

Vasario 7-ąją dieną Minesotoje Š.Jasikevičius pademonstravo savo sugebėjimus aikštelėje. Prieš "Timberwolves" ekipą įžaidėjas žaidė daugiausiai laiko, pelnė daugiausiai taškų, bei atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų per laikotarpį, kurį praleido "Warriors" komandoje.

Mačą startiniame penkete pradėjęs Š.Jasikevičius iškart pradėjo terorizuoti vilkus tolimais metimais. Mažą to dar pirmajame kėlinyje lietuvis nublokavo varžovų žaidėją Keviną Garnettą. Vėliau įpykęs amerikietis specialiai po švilpuko nupūtė Šaro mėginimą mesti iš trijų taškų zonos.

Antrajame kėlinyje svečių iš auksinės valstijos žaidimas pradėjo strigti, o tuo pasinaudoję Minesotos krepšininkai įgijo solidžią persvarą 63-45.

Trečiajame ketvirtyje komandas skyrė 20 taškų (53-73). Po Š.Jasikevičiaus tritaškio deficitas buvo ištirpęs iki 13 taškų (60-73), tačiau šeimininkai susigrąžino pranašumą ir jį išsaugojo iki rungtynių pabaigos. Mačą 121-93 laimėjo "Timberwolves".

Šarūnas Jasikevičius per 33 minutes pelnė 20 taškų (4/9 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, perėmė 1  kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą ir 2 kartus suklydo.