[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Lakers |2006.01.09| (VIDEO)

2014-03-16
2005-2006 metų NBA reguliarusis sezonas. Pirmasis Šarūno Jasikevičiaus sezonas stipriausioje pasaulio lygoje. Lietuvio atstovaujama Indianos "Pacers" komanda 2006-ųjų metų pradžioje išvykoje susitiko su daugkartiniais NBA čempionais Los Andželo "Lakers" krepšininkais.

Svečiai iš Indianapolio visas rungtynes žaidė taškas į tašką, tačiau mačo pabaigoje K.Bryanto ir L.Odomo vedama "Lakers" 96-90 iškovojo pergalę.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Indianos (5-0), kurie ilgąją dalį pirmojo kėlinio pirmavo, tačiau K.Bryanto vedama "Lakers" po pirmojo ketvirtčio išsiveržė į priekį 22-24.

Antrajame kėlinyje vyko nuožmi kova taškas į tašką. Sužaidus 4 minutes Š.Jasikevičius išprovokavo L.Odomo pražangą ir sumetęs visus tris baudos metimus padidino "Pacers" persvarą iki 4 taškų (32-28). Kėliniui baigiantis A.Bynumo pastangomis šeimininkai vėl buvo priekyje 47-45.

Trečiajame kėlinyje "Lakers" įgijo 6 taškų pranašumą (51-57), tačiau įpusėjus kėliniui iniciatyvą perėmė Š.Jasikevičiaus komanda. Po trečiojo kėlinio "Pacers" turėjo minimalią persvarą 65-64.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje D.George išvedė Los Andželo ekipą į priekį. Sužaidus 5 minutes po gražaus Š.Jasikevičiaus perdavimo ir D.Grangerio dėjimo į priekį išsiveržė "Pacers" (77-76). Likus žaisti 2 minutes rezultatas dar buvo lygus 85-85. Per likusį laiką "Lakers" komandai taškus pelnė tik K.Bryantas ir L.Odomas. Likus žaisti 11 sekundžių Š.Jasikevičius pataikė tritaškį iš aštuonių metrų atstumo ir sumažino deficitą iki 3 taškų. Tačiau pergalę 96-90 šventė "Lakers".

Šarūnas Jasikevičius per 29 minutes pelnė 10 taškų (0/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 7/9 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, bei 1 sykį pažeidė taisykles.