Š.Jasikevičius: "Nėra Dončičiaus, yra tikrasis Llullas" (VIDEO)

Š.Jasikevičius: "If I am building a house, I will not have much to say to the architect"

Š.Jasikevičius: "Už antrą pusę reikia žaidėjus pagirti" (VIDEO)

2018-10-28

"Žalgiris" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su panevėžiečiais

Kauno "Žalgirio" krepšininkai pasiekė 7-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami žalgiriečiai savo aikštėje 71:58 palaužė Panevėžio "Lietkabelio" komandą.

Po pirmos mačo dalies Aukštaitijos ekipa turėjo 5 taškų persvarą (33:38). Tačiau kauniečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 22:6 ir perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Kitą savaitę į Kauną atvyksta Eurolygos čempionai Madrido "Real" krepšininkai.

Kauno "Žalgiris": Laurynas Birutis ir Aaronas White'as 13, Brandonas Daviesas 10, Edgaras Ulanovas 9, Artūras Milaknis 7, Marius Grigonis ir Derrickas Waltonas 6, Thomas Walkupas 5, Antanas Kavaliauskas 2 taškai;

Panevėžio "Lietkabelis": Michaelas Morrisonas 16, Vytenis Lipkevičius ir Paulius Valinskas 9, Franas Pilepičius 8, Saulius Kulvietis 6, Jamaras Wilsonas 5, Mindaugas Kupšas 3, Dominikas Mavra 2 taškai;

"Panathinaikos" - "Žalgiris" |2018.10.26| (FOTO-10)

2018-10-27

Š.Jasikevičius: "Šitai komandai reikia praeiti tokias rungtynes, kad ji augtų" (VIDEO)

Šaltinis: zalgiris.lt

Šaras: "I'm crazy happy" (VIDEO)

2018-10-26

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai triumfavo dramatiškoje kovoje Atėnuose

Kauno "Žalgirio" krepšininkai pasiekė dramatišką antrąją pergalę Eurolygoje.

Šarūnas Jasikevičius sugrįžęs į Atėnus buvo sutiktas gausiais plojimais, o jo vadovaujami žalgiriečiai po pratęsimo 87:83 palaužė šeimininkę Atėnų "Panathinaikos" komandą.

Kauniečiai jau pirmajame kėlinyje buvo susikrovę dviženklį pranašumą (10:20), o antrajame persvara siekė net 17 taškų (20:37).

Likus žaisti kiek daugiau, nei 2 minutes trečiajame kėlinyje "Panathinaikos" sumažino deficitą iki 4 taškų (49:53). Likus žaisti 4 minutes paskutiniame kėlinyje graikai po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį (66:64). Likus žaisti 5 sekundes rezultatas buvo lygus 76:76 ir N.Calatheso rankose buvo galimybė išplėšti šeimininkams pergalę, tačiau tritaškis skriejo pro šalį.

Pratęsime sėkmingiau žaidė "Žalgiris", kuris likus žaisti kiek daugiau, nei minutę pratęsime pirmavo 6 taškais (80:86). N.Calatheso tritaškis sumažino deficitą perpus, tačiau vėliau bandymai išsigelbėti buvo nesėkmingi.

Kitą savaitę kauniečiai savo aikštėje priims Eurolygos čempionus Madrido "Real" krepšininkus.

Atėnų "Panathinaikos": Nick'as Calathesas 22, Keithas Langfordas 13, Jamesas Gistas 9, Ioannis Papapetrou ir Nikos Pappas 8, DeShaunas Thomasas 6, Stephane'as Lasme 5, Ianas Vougioukas ir Thanasis Antetokounmpo 4, Lukas Lekavičius ir Konstantinos Mitoglou 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 18, Thomas Walkupas 14, Aaronas White'as 13, Edgaras Ulanovas 11, Nate'as Woltersas 10, Derrickas Waltonas ir Leo Westermannas 5, Paulius Jankūnas ir Antanas Kavaliauskas 4, Laurynas Birutis 3 taškai;

Šaras ovacijomis pasitinkamas OAKA arenoje |2018.10.26| (VIDEO)

Š.Jasikevičius: "Eiti į "Žalgirio" rungtynes man būdavo labai didelis įvykis" (VIDEO)

2018-10-25
Kauno „Žalgirio“ klubas tęsia šiame sezone pradėtą kampaniją pavadinimu #MANOPIRMAS. Jos metu krepšinio sirgaliai, dar niekad nestebėję krepšinio rungtynių gyvai „Žalgirio“ arenoje, raginami pagaliau patirti šį nepakartojamą pirmąjį kartą.

Vyriausiasis „Žalgirio“ ekipos treneris Šarūnas Jasikevičius pirmą kartą krepšinio rungtynėse apsilankė dar būdamas ikimokyklinio amžiaus bei stebėjo „Žalgirio“ rungtynes kartu su tėčiu Kauno sporto halėje.

„Sąžiningai sakau – neprisimenu pirmųjų Kauno sporto halėje aplankytų rungtynių bei, kiek tuomet man buvo metų. Man galėjo būti kokie 4-5 metai ir į rungtynes visuomet eidavau su tėčiu. Daugiausiai prisiminimų likę iš „Žalgirio“ rungtynių su Maskvos CSKA klubu. Prisimenu, kaip tekdavo tėčiui verstis per galvą, kad jis galėtų gauti bilietus. Atsimenu, kad neturėdavau savo vietos, todėl reikėdavo sėdėti tėčiui ant kelių“, – prisiminė „Žalgirio“ komandos vairininkas.

Rungtynių metu karštai savo komandos auklėtinius palaikantis bei raginantis Š. Jasikevičius jau ir vaikystėje įsiliedavo į Kauno sporto halėje vykdavusių rungtynių emocijų sūkurį. Strategas tikina, sovietmečiu stipriai reikšti emocijas nebuvo priimtina, tad tėčiui tekdavo raminti jaunąjį Šarūną.

„Tais laikais, per sovietmetį, iš viso nebuvo mandagu šokinėti ar panašiai reikšti emocijas. Tėtis mane ramindavo. Emocionalus buvau nuo pat vaikystės. Kiek atsimenu, tėtis mane ramindavo, kad sėdėčiau ramiai. Į rungtynes eidavome keli tėvai su keliais vaikais ant kelių. Bilietų nebūdavo, tad jeigu vienas pradėdavo muistytis, tai sudėtingiau būdavo“, – šypsojosi Š.Jasikevičius.

Iš pirmųjų kartų Kauno sporto halėje Š.Jasikevičiaus atmintyje labiausiai išliko erdvės įspūdis bei krepšinio sirgalių keliamas triukšmas.

„Tais laikais Kauno sporto halė mums atrodydavo labai didelė. Atmosfera būdavo labai triukšminga. Mylėdavome krepšinį, sekdavome savo mėgstamiausius žaidėjus. Prisimenu tą visą rungtynių visumą. Išlikę prisiminimai – patys nuostabiausi ir tikrai man būdavo labai didelis įvykis eiti į „Žalgirio“ rungtynes“, – tikino Š.Jasikevičius.

"Žalgiris" išvyksta į Atėnus |2018.10.25| (FOTO-5)

Š.Jasikevičius: "Panathinaikos" branduolys, idėjos ir sistema liko labai panašios" (VIDEO)

"Žalgiris" - "Dzūkija" |2018.10.22| (FOTO-20)

2018-10-23

Š.Jasikevičius: "Ryškiai pritrūko šviežumo mūsų mąstyme" (VIDEO)

2018-10-22

"Žalgiris" rungtynių pabaigoje pranoko alytiškius

Kauno "Žalgirio" krepšininkai įsirašė šeštąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmadienio vakarą Kaune tik mačo pabaigoje 88:75 palaužė Alytaus "Dzūkijos" komandą.

Kitą savaitę šalies čempionai žais Eurolygos mačą Atėnuose prieš "Panathinaikos" (penktadienį), o sekmadienį namuose priims Panevėžio "Lietkabelio" krepšininkus.

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 20, Aaronas White'as 14, Thomas Walkupas 12, Leo Westermannas ir Nate'as Woltersas 11, Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis 7, Antanas Kavaliauskas 4, Edgaras Ulanovas 2 taškai;

Alytaus "Dzūkija": Waverly'us Austinas 13, Kendrickas Brownas ir Egidijus Dimša 12, Dominykas Domarkas 10, Artūras Jomantas 8, Paulius Petrilevičius 5, Paulius Danisevičius, Mindaugas Sušinskas ir Gediminas Žalalis 4 taškai;

Instagram: Šaras su šeima Kaune

2018-10-21

"Žalgiris" - "Fenerbahce" |2018.10.19| (FOTO-47)

2018-10-20

Š.Jasikevičius: "Žasime su žaidėjais, kurie yra pasiruošę aikštelėje mirtį už "Žalgirį" (VIDEO)

"Žalgiris" antroje mačo pusėje nusileido Eurolygos vicečempionams

Eurolygos finalo ketverto dalyvių akistatoje pranašesni buvo Željko Obradovičiaus treniruojami Stambulo "Fenerbahce" krepšininkai.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai trečiose Eurolygos rungtynėse savo aikštėje 75:82 nusileido Eurolygos vicečempionams.

Žalgiriečiai pirmoje mačo dalyje turėjo solidžią dviženklę persvarą prieš turkus. Po ilgosios pertraukos Ž.Obradovičiaus komandai pavyko perlaužti žaidimo eigą, bei pasiekti trečiąją pergalę.

Kitą savaitę kauniečių laukia išvyka į Atėnus, kur penktadienį lauks susitikimas su "Panathinaikos" klubu.

Kauno "Žalgiris": Nate'as Woltersas 23, Brandonas Daviesas ir Artūras Milaknis 14, Leo Westermannas ir Marius Grigonis 5, Paulius Jankūnas ir Aaronas White'as 4, Antanas Kavaliauskas 3, Thomas Walkupas 2, Laurynas Birutis 1 taškas;

Stambulo "Fenerbahce": Kostas Sloukas 20, Luigi Datome 11, Janas Vesely 10, Tyleris Ennis 9, Marko Guduričius ir Joffrey Lauvergne 8, Nicolo Melli ir Ali Muhammedas 7, Nikola Kaliničius 2 taškai;

Šaras ir Ž.Obradovičius "Žalgirio" arenoje (FOTO)

2018-10-19

ŠARAS vs Fenerbahce Ulker |2008.01.24|Eurolyga| (23 taškai)(VIDEO)

2018-10-18

Š.Jasikevičius: "D.Waltonas - žmogus, kuris viską daro dėl komandos labo" (VIDEO)

Š.Jasikevičius: "Dviguboje savaitėje šį vakarą jau turime užmiršti" (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" Stambule pasiekė pirmąją pergalę

2018-10-17
Kauno "Žalgirio" krepšininkai iš Stambulo grįžta su pirmąją pergale šio sezono Eurolygoje.

Lietuvos čempionai vadovaujami Šarūno Jasikevičiaus Turkijoje 93:79 įveikė "Anadolu Efes" ekipą.

Kauniečiai jau prieš ilgąją pertrauką susikrovė dviženklę persvarą (32:46). Antroje mačo pusėje žalgiriečiai dar labiau padidino puolimo apsukas įgydami triuškinančią 23 taškų persvarą (67:44).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pradėjo mažinti deficitą, tačiau "Žalgiris" atsilaikė ir įsirašė pirmąją pergalę.

Šį penktadienį Kaune Š.Jasikevičiaus laukia akistata su Ž.Obradovičiaus treniruojama Stambulo "Fenerbahce Dogus".

Stambulo "Anadolu Efes": Krunoslavas Simonas 17, Adrienas Moermanas ir Vasilije Micičius 14, Tiboras Pleissas 12, Dogusas Balbay'us 8, Brock'as Motumas ir Bryantas Dunstonas 4, Shane'as Larkinas ir Jamesas Andersonas 3 taškai;

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 18, Leo Westermannas 17, Paulius Jankūnas 11, Nate'as Woltersas 9, Thomas Walkupas ir Marius Grigonis 7, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas 6, Aaronas White'as 5, Antanas Kavaliauskas 4, Laurynas Birutis 3 taškai;

ŠARAS vs Efes Pilsen |2008.02.13|Eurolyga Top16| (12 taškų)(VIDEO)

2018-10-16

"Žalgiris" išvyksta į Stambulą |2018.10.16| (FOTO-3)

Š.Jasikevičius: "Anadolu Efes" turi labai gerą balansą" (VIDEO)

"Žalgiris" - "Neptūnas" |2018.10.14| (FOTO-17)

2018-10-15

Š.Jasikevičius: "Šiandien buvo neatsakingai pažiūrėta į klubo marškinėlius" (VIDEO)

2018-10-14

LKL'e pirmasis "Žalgirio" pralaimėjimas

Kauno "Žalgirio" krepšininkai patyrė pirmąjį pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami žalgiriečiai savo aikštėje 60:75 pralaimėjo Klaipėdos "Neptūno" komandai.

Kitą savaitę šalies čempionų laukia dvigubas turkų išbandymas Eurolygoje. Trečiadienį Stambule mačas su "Anadolu Efes", o penktadienį savo aikštėje priims Eurolygos vicečempionu "Fenerbahce Dogus".

Kauno "Žalgiris": Nathanas Woltersas 12, Brandonas Daviesas 11, Paulius Jankūnas 9, Laurynas Birutis 8, Artūras Milaknis 6, Edgaras Ulanovas 5, Thomas Walkupas ir Marius Grigonis 4, Donatas Sabeckis 1 taškas;

Klaipėdos "Neptūnas": Jerai Grantas 17, Kyle'as Weaveris 16, Gytis Masiulis 11, Tomas Delininkaitis 7, Simas Galdikas ir Paulius Dambrauskas 6, Laimonas Kisielius 5, Osvaldas Olisevičius 4, Lorenzo Williamsas 3 taškai;

"Žalgiris" - "Baskonia" |2018.10.12| (FOTO-26)

2018-10-13

Š.Jasikevičius: "Matau labai daug pozityvumo" (VIDEO)

Eurolygos starte "Žalgiris" nusileido baskams

Kauno "Žalgirio" krepšininkai nesėkme startavo šio sezono Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 79:87 turėjo pripažinti Vitorijos "Baskonia" komandos pranašumą.

Kitą savaitę kauniečių laukia dvigubas turkų išbandymas. Trečiadienį Stambule Lietuvos čempionai susitiks su "Anadolu Efes" ekipa, o penktadienį savo aikštėje priims Eurolygos vicečempionus Stambulo "Fenerbahce Dogus".

Kauno "Žalgiris": Nate'as Woltersas 19, Artūras Milaknis 12, Edgaras Ulanovas 9, Laurynas Birutis, Aaronas White'as ir Marius Grigonis 7, Brandonas Daviesas, Paulius Jankūnas ir Leo Westermannas 6 taškai;

Vitorijos "Baskonia": Jaysonas Grangeris 15, Shavonas Shieldsas 14, Tornike Shengelia 12, Marcelinho Huertas ir Matt'as Janningas 11, Vincentas Poirieras 8, Darrunas Hilliardas 7, Ilimane'as Diopas 5, Johannesas Voigtmannas ir Patricio Garino 2 taškai;

Š.Jasikevičius: "Dabar svarbiausia gerinti žaidimą ir kažkur pasiimti tašką" (VIDEO)

2018-10-11

Š.Jasikevičius apie pirmąjį išbandymą Eurolygoje (VIDEO)

2018-10-10
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau šį penktadienį „Žalgirio“ arenoje pradės naujojo Eurolygos sezono kovas. Žalgiriečiai startą stipriausiame Senojo žemyno turnyre pažymės rungtynėmis su Vitorijos „Baskonia“ klubu.

Prieš laukiančią akistatą su daugkartiniais Eurolygos finalo ketverto dalyviais „Žalgiris TV“ laidų rubrikoje #DėmesysEurolygai mintimis dalijosi vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius ir puolėjas Edgaras Ulanovas.

„Viskas yra kaip ir kiekvienais metais – dar esame ieškojimų kelyje, – apie pasiruošimą pirmosioms Eurolygos sezono rungtynėms kalbėjo Š.Jasikevičius. – Visgi sudėtyje yra 5-6 nauji žaidėjai. Tokioje komandoje procesas taip ir turi vykti. Viskas daugiau ar mažiau logiška. Startas kiekvieną sykį yra toks specifinis ir yra neramu. Nesvarbu kaip bebūtų gerai, vis tiek bus neramu, nes ateina nežinomybė, pradedame naują turnyrą ir varžovas labai grėsmingas.“

Praėjusiame sezone žalgiriečius abu sykius Eurolygos reguliariajame sezone įveikusi Vitorijos „Baskonia“ ekipa tarpsezoniu daug pokyčių ekipos sudėtyje neturėjo. Į Pirėjo „Olympiacos“ klubą išvykusį latvį Janį Timmą ir sparnus į Stambulo „Anadolu Efes“ pakėlusį prancūzą Rodrigue‘ą Beaubois pakeitė amerikiečiai Darrunas Hilliardas ir Shavonas Shieldsas. Klubui ir toliau vadovaus praėjusio sezono eigoje prie komandos prisijungęs Pedro Martinezas.

„Shavonas Shieldsas nėra toks išreikštas metikas, koks buvo Janis Timma. Rodrigue‘as Beaubois buvo konkretus taškų darytojas. Galbūt dabar tokio nėra. Kas jaudina labiausiai – varžovų gretose liko visas komandos branduolys. Liko trys įžaidėjai, kurie kuria žaidimą, ir nuo kurių labai daug priklauso, jie tempia komandą į priekį“, – varžovų ekipą analizavo Š.Jasikevičius.

Š.Jasikevičius: "Turiu vieną geriausių darbų Europoje" (VIDEO)

Šaltinis: lkl.lt

"Rytas" - "Žalgiris" |2018.10.07| (FOTO-24)

2018-10-08

Š.Jasikevičius: "Šiandien parodėme charakterį" (VIDEO)

2018-10-07

Prieš Eurolygos startą "Žalgiris" pasiekė pergalę Vilniuje

Kauno "Žalgirio" krepšininkai paskutinėje repeticijoje prieš Eurolygos kovas įveikė savo principinį varžovą iš Vilniaus.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sostinėje 76:69 palaužė Vilniaus "Ryto" komandą.

Lemiamas rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje. Sužaidus kiek daugiau nei minutę vilniečiai dar turėjo solidžią 14 taškų persvarą (68:54). Tačiau kauniečiai į tai atsakė spurtu 22:0 ir laimėjo pirmąją tarpusavio dvikovą.

Kitą savaitę Lietuvos čempionai pradeda kovas Eurolygoje. Penktadienį "Žalgirio" arenoje laukia mačas prieš Vitorijos "Baskonia" krepšininkus.

Vilniaus "Rytas": Dennisas Seeley 22, Dominique Suttonas 8, Margiris Normantas 7, Devidas Sirvydis, Martynas Echodas, Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius 6, Eimantas Bendžius 5, Evaldas Kairys 3 taškai;

Kauno "Žalgiris": Nathanas Woltersas 20, Marius Grigonis 12, Brandonas Daviesas 10, Laurynas Birutis ir Antanas Kavaliauskas 6, Paulius Jankūnas, Aaronas White'as, Edgaras Ulanovas 5, Thomas Wallkupas 4, Arūnas Milaknis 3 taškai;

Instagram: Gintarės gimtadienis

2018-10-06

"Žalgiris" - "Nevėžis" |2018.10.03| (FOTO-19)

2018-10-03

Š.Jasikevičius: "Į Kauno sporto halę sugrįžtame su savotiška nostalgija" (VIDEO)

Į Kauno sporto halę sugrįžę žalgiriečiai įsirašė 4-ąją pergalę

Kauno "Žalgirio" krepšininkai trečiadienio vakarą iškovojo 4-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Be pralaimėjimų žygiuojantys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Kauno sporto halėje 81:68 nugalėjo Kėdainių "Nevėžį".

Šį sekmadienį kauniečių laukia išvyka į sostinę ir pirmoji principinė dvikova su Vilniaus "Rytu".

Kauno "Žalgiris": Paulius Jankūnas 14, Brandonas Daviesas 12, Laurynas Birutis ir Marius Grigonis 9, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas 8, Thomas Walkupas ir Aaronas White'as 6, Donatas Sabeckis 4, Nathanas Woltersas 3, Leo Westermannas 2 taškai;

Kėdainių "Nevėžis": Chauncey Collinsas 14. Martynas Varnas 13, Valdas Vasylius 12, Simas Buterlevičius 9, Jon-Christopheris Fulleris 6, Gabrielius Maldūnas 4, Ignas Labutis ir Nikita Balashovas 3, Regimantas Miniotas ir Andre Hollinsas 2 taškai;

Instagram: Šaras ir Anna Prezidentūroje

Š.Jasikevičiui įteiktas valstybinis apdovanojimas iš Prezidentės |2018.10.03| (FOTO-21)

Š.Jasikevičius: "Ketvirtjame kėlinyje buvo absoliutus chaosas" (VIDEO)