Kauno "Žalgiris" Stambule pasiekė pirmąją pergalę

2018-10-17
Kauno "Žalgirio" krepšininkai iš Stambulo grįžta su pirmąją pergale šio sezono Eurolygoje.

Lietuvos čempionai vadovaujami Šarūno Jasikevičiaus Turkijoje 93:79 įveikė "Anadolu Efes" ekipą.

Kauniečiai jau prieš ilgąją pertrauką susikrovė dviženklę persvarą (32:46). Antroje mačo pusėje žalgiriečiai dar labiau padidino puolimo apsukas įgydami triuškinančią 23 taškų persvarą (67:44).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pradėjo mažinti deficitą, tačiau "Žalgiris" atsilaikė ir įsirašė pirmąją pergalę.

Šį penktadienį Kaune Š.Jasikevičiaus laukia akistata su Ž.Obradovičiaus treniruojama Stambulo "Fenerbahce Dogus".

Stambulo "Anadolu Efes": Krunoslavas Simonas 17, Adrienas Moermanas ir Vasilije Micičius 14, Tiboras Pleissas 12, Dogusas Balbay'us 8, Brock'as Motumas ir Bryantas Dunstonas 4, Shane'as Larkinas ir Jamesas Andersonas 3 taškai;

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 18, Leo Westermannas 17, Paulius Jankūnas 11, Nate'as Woltersas 9, Thomas Walkupas ir Marius Grigonis 7, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas 6, Aaronas White'as 5, Antanas Kavaliauskas 4, Laurynas Birutis 3 taškai;