Prieš Eurolygos startą "Žalgiris" pasiekė pergalę Vilniuje

2018-10-07
Kauno "Žalgirio" krepšininkai paskutinėje repeticijoje prieš Eurolygos kovas įveikė savo principinį varžovą iš Vilniaus.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sostinėje 76:69 palaužė Vilniaus "Ryto" komandą.

Lemiamas rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje. Sužaidus kiek daugiau nei minutę vilniečiai dar turėjo solidžią 14 taškų persvarą (68:54). Tačiau kauniečiai į tai atsakė spurtu 22:0 ir laimėjo pirmąją tarpusavio dvikovą.

Kitą savaitę Lietuvos čempionai pradeda kovas Eurolygoje. Penktadienį "Žalgirio" arenoje laukia mačas prieš Vitorijos "Baskonia" krepšininkus.

Vilniaus "Rytas": Dennisas Seeley 22, Dominique Suttonas 8, Margiris Normantas 7, Devidas Sirvydis, Martynas Echodas, Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius 6, Eimantas Bendžius 5, Evaldas Kairys 3 taškai;

Kauno "Žalgiris": Nathanas Woltersas 20, Marius Grigonis 12, Brandonas Daviesas 10, Laurynas Birutis ir Antanas Kavaliauskas 6, Paulius Jankūnas, Aaronas White'as, Edgaras Ulanovas 5, Thomas Wallkupas 4, Arūnas Milaknis 3 taškai;