S.Rodriguezo šou išgelbėjo CSKA nuo kovingųjų kauniečių šturmo

2018-11-21
Trečiąjį pratęsimą šiame sezone žaidę žalgiriečiai išleido pergalę iš rankų Maskvoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Eurolygos 8-ojo turo rungtynėse išvykoje 97:99 nusileido CSKA krepšininkams.

Visų rungtynių metu kova vyko taškas į tašką. Likus žaisti 3 minutes ketvirtajame kėlinyje Lietuvos čempionai turėjo solidžią 9 taškų persvarą. Tačiau tada prasidėjo Sergio Rodriguezo šou. Ispanas įsmeigė tris tritaškius, o mačo pabaigoje dvitaškiu išplėšė pratęsimą.

Pratęsime vyko baudų metimų virtinė. Žalgiriečiai metė net 12 baudos metimų, o tikslą pasiekė 9-os. CSKA į priekį tempė S.Rodriguezas ir Willas Clyburnas, pastarasis ir pelnė paskutiniu mačo taškus.

Kauniečiai dar turėjo šansą išplėšti pergalę, bet N.Wolterso tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Šį penktadienį "Žalgirio" laukia akistata su kita Rusijos komanda - Maskvos srities "Khimki".

Maskvos CSKA: Sergio Rodriguezas 24, Cory Higginsas 23, Willas Clyburnas 15, Nando De Colo 13, Othello Hunteris 10, Joelis Bolomboy'us 8, Alecas Petersas ir Kyle'as Hinesas 3 taškai;

Kauno "Žalgiris": Antanas Kavaliauskas 19, Nate'as Woltersas 14, Aaronas White'as ir Marius Grigonis 13, Leo Westermannas 11, Artūras Milaknis 9, Brandonas Daviesas 8, Thomas Walkupas 6, Laurynas Birutis 4 taškai;