Dvigubą savaitę žalgiriečiai baigė patiesdami "Maccabi" komandą

2018-12-21
Kauno "Žalgirio" krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę baigė pergale namuose.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 14-ojo turo rungtynėse savo aikštėje 80:73 pranoko Tel Avivo "Maccabi" komandą ir įsirašė 7-ąją pergalę.

Kauniečiai savo varžovams leido pirmauti tik pirmajame mačo kėlinyje. Antrajame kėlinyje šeimininkų persvara siekė dviženklį skaičių (36:25).

Ketvirtojo ketvirtčio pradžioje Tel Avivo krepšininkai sumažino deficitą iki 4 taškų (59:55), tačiau tada žalgiriečiai atsakė trimis tolimais metimais ir susigrąžino solidesnę persvarą (68:57), kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Lietuvos čempionai kitą savaitę Gran Kanarijoje sužais paskutines šių metų Eurolygos rungtynes.

Kauno "Žalgiris": Artūras Milaknis 16, Brandonas Daviesas ir Edgaras Ulanovas 13, Aaronas White'as 12, Leo Westermannas 11, Derrickas Waltonas 8, Thomas Walkupas 5, Rokas Jokubaitis 2 taškai;

Tel Avivo "Maccabi": Scottie Wilbekinas 20, Johnny O'Bryantas 18, Michaelas Rollas 12, Deandre Kane'as 8, Tarikas Blackas 6, Angelo Caloiaro 4, Johnas Dibartolomeo 3, Alexas Tyusas 2 taškai;