[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Kroatija |1999.02.24|EČ Atranka| (5tšk)

2018-12-02
1999-ųjų metų Europos čempionato atranka. Lietuvos vyrų rinktinė vasario mėnesio FIBA lange savo aikštėje susitiko su Kroatijos nacionaline komanda.

Kroatai sėkmingiau pradėjo susitikimą išsiverždami į priekį 2:8. A.Karnišovo vedami lietuviai sugebėjo išlyginti rezultatą ir dar pirmajame kėlinyje įgyti dviženklę persvarą 24:14. Kėlinio pabaigoje svečiai sumažino deficitą iki 5 taškų (40:35).

Po ilgosios pertraukos mūsų šalies rinktinės persvara vėl išaugo iki dviženklio skaičiaus, tačiau Kroatija sugebėdavo sumažinti atsilikimą. Mačo pabaigoje lietuviai užtikrintai išsaugojo persvarą ir iškovojo pergalę 76:65.

Šarūnas Jasikevičius per 22 minutes pelnė 5 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/2 baudos), atliko 6 rez. perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.