"Žalgiris" po dviejų pratęsimų kovos patyrė pralaimėjimą Klaipėdoje

2019-01-06
Klaipėdoje nutrūko 10-ies iš eilės "Žalgirio" pergalių serija Lietuvos krepšinio lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po dramatiškos kovos pareikalavusios dviejų pratęsimų 93:98 antrą kartą šį sezoną turėjo pripažinti "Neptūno" pranašumą.

Pirmąjį pratęsimą sudėtingu dvitaškiu nuo lentos išplėšė K.Weaveris 78:78.
Pratęsimo pabaigoje A.Milaknis dvitaškiu iš po krepšio išlygino rezultatą 84:84, o netiksli klaipėdiečių ataka lėmė antrąjį pratęsimą.

Antrajame pratęsime sėkmingiau žaidę aikštės šeimininkai iškovojo pergalę 98:93.

Kauniečiai su 15 pergalių ir 2 pralaimėjimais išlieka LKL lyderiais.

Klaipėdos "Neptūnas": Kyle'as Weaveris 24, Tomas Delininkaitis 16, Gytis Masiulis 13, Džiugas Slavinskas 12, Simas Galdikas 10, Paulius Dambrauskas 9, Lorenzo Williamsas ir Osvaldas Olisevičius 7 taškai;

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 17, Nate'as Woltersas ir Edgaras Ulanovas 12, Derrickas Waltonas 10, Thomas Walkupas ir Marius Grigonis 9, Paulius Jankūnas, Artūras Milaknis ir Aaronas White'as 6, Laurynas Birutis 4, Rokas Jokubaitis 2 taškai;