Žalgiriečiai parklupdė Vokietijos čempionus

2019-03-14
Kauno "Žalgirio" krepšininkai tęsia kovą dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pilnoje "Žalgirio" arenoje 85:79 parklupdė Miuncheno "FC Bayern" komandą.

Rungtynės prasidėjo lygia kova ir po pirmųjų 10 minučių žalgiriečiai turėjo trapią 2 taškų persvarą (22:20). Antrojo kėlinio antroje pusėje "Žalgiris" pradėjo didinti persvarą ir likus žaisti kiek mažiau, nei 3 minutes turėjo 10 taškų persvarą (41:31).

Po ilgosios pertraukos kauniečių pranašumas išaugo iki 18 taškų (57:39), o po trijų kėlinių vokiečių deficitas siekė 16 taškų (69:53). Ketvirtajame kėlinyje Miuncheno krepšininkai pradėjo mažinti deficitą ir likus žaisti 17 sekundžių komandas skyrė 5 taškai (83:78).

Rungtynes Lietuvos čempionai laimėjo 5 taškais (85:79) ir atsirevanšavo už pralaimėjimą 4 taškais (88:84) Vokietijoje.

Kitą savaitę laukia dviguba dozė Eurolygos. Trečiadienį mačas Tel Avive prieš "Maccabi", o penktadienį paskutinės reguliaraus sezono rungtynės Kaune su Stambulo "Darussafaka".

Kauno "Žalgiris": Marius Grigonis 18, Brandonas Daviesas 16, Leo Westermannas 12, Thomas Walkupas ir Edgaras Ulanovas 10, Artūras Milaknis 8, Aaronas White'as 5, Deonas Thompsonas 4, Nate'as Woltersas 2 taškai;

Miuncheno "FC Bayern": Nihadas Dedovičius 17, Vladimiras Lučičius, Derrickas Williamsas ir Devinas Bookeris 10, Nemanja Dangubičius ir Maodo Lo 7, Petteris Koponenas ir Leonas Radosevičius 6, Braydonas Hobbsas ir Danilo Barthelis 3 taškai;