Prienuose netikėtas "Žalgirio" pralaimėjimas

2019-04-30
Kauno "Žalgiris" patyrė netikėtą pralaimėjimą Prienuose.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami žalgiriečiai Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse 76:81 turėjo pripažinti "Skycop" komandos pergalę.

Prieniškiai tapo tik antrąja komanda šį sezoną šalies pirmenybėse sugebėjusia įveikti stipriausią Lietuvos komandą.

Kauniečiai su 27 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais toliau išlieka turnyrinės lentelės pirmoje vietoje.

Ketvirtadienį "Žalgirio" laukia dvikova namuose su Utenos "Juventus", o šeštadienį išvyka į Panevėžį.

Prienų "Skycop": Žygimantas Janavičius ir Darjušas Lavrinovičius 20, Vytenis Lipkevičius 13, Mindaugas Lukauskis 9, Gintaras Leonavičius ir Kšištofas Lavrinovičius 5, Ernestas Mankauskas, Vitalijus Kozys ir Arnas Labuckas 3 taškai;

Kauno "Žalgiris": Thomas Walkupas 16, Leo Westermannas 15, Brandonas Daviesas ir Paulius Jankūnas 8, Edgaras Ulanovas 7, Deonas Thompsonas, Lukas Uleckas ir Aaronas White'as 5, Artūras Milaknis 3, Nate'as Woltersas ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;

"Pieno žvaigždės" - "Žalgiris" |2019.04.28| (FOTO-19)

2019-04-28

Š.Jasikevičius: "Vyrai išėjo susikaupę ir matėsi, kad norėjo sužaisti geras rungtynes" (VIDEO)

Žalgiriečiai į Lietuvos lygos kovas sugrįžo pergale Pasvalyje

Kauno "Žalgirio" krepšininkai po daugiau, nei dviejų savaičių sugrįžo į Lietuvos krepšinio lygos kovas.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai dėl Eurolygos ketvirtfinalio serijos nežaidė LKL turnyre, o į šalies pirmenybes sugrįžo Pasvalyje 91:67 įveikdami "Pieno žvaigždžių" komandą.

Kitą savaitę Lietuvos čempionai sužais trejas LKL rungtynes. Antradienį Prienuose su "Skycop", ketvirtadienį mačas namuose su Utenos "Juventus", o šeštadienį dvikova Panevėžyje.

Pasvalio "Pieno žvaigždės": Tomas Lekūnas 14, Karolis Petrukonis, Yancy Gatesas, Jay Threattas ir Dagoberto Pena 8, Vytautas Šulskis 7, Lukas Aukštikalnis ir Yannick'as Franke 6, Žygimantas Skučas 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Aaronas White'as 17, Marius Grigonis 16, Nate'as Woltersas 10, Paulius Jankūnas 8, Thomas Walkupas ir Rokas Jokubaitis 7, Leo Westermannas ir Artūras Milaknis 5, Deonas Thompsonas, Lukas Uleckas, Antanas Kavaliauskas ir Edgaras Ulanovas 4 taškai;

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Panathinaikos 2013.04.25 |QF Game 5| (6 PTS)

2019-04-27

Instagram: Family time after tough series!!!

2019-04-26

Instagram: Family time at the Trakai castle..!!!

"Žalgiris" - "Fenerbahce" |2019.04.25| (FOTO-44)

Š.Jasikevičius: "Jaučiau, kad mes galime sukurti dar vieną stebuklą" (VIDEO)

Ž.Obradovičius užbaigė "Žalgirio" žygį Eurolygoje

2019-04-25
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai baigė pasirodymą 2018/2019 metų Eurolygos sezone.

Ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Kauno "Žalgiris" savo aikštėje 82:99 nusileido Stambulo "Fenerbahce" klubui ir pralaimėjo seriją 3:1.

Turkai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė kauniečius į nokdauną, kai likus žaisti dvi minutes po Ali Muhammedo tritaškio deficitas išaugo iki 17 taškų (10:27).

Po ilgosios pertraukos žalgiriečiai sugrįžo į rungtynes ir po B.Davieso dvitaškio su pražanga komandas jau skyrė tik 4 taškai (48:52). Tačiau neilgai trukus "Fenerbahce" vedama A.Muhammedo ir J.Vesely susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 25, Nate'as Woltersas 18, Aaronas White'as ir Marius Grigonis 7, Thomas Walkupas ir Artūras Mialknis 6, Leo Westermannas 5, Edgaras Ulanovas 4, Deonas Thompsonas ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Ali Muhammedas 25, Kostas Sloukas 15, Janas Vesely 12, Erickas Greenas ir Marko Guduričius 11, Luigi Datome 9, Nicolo Melli ir Melihas Mahmutoglu 6, Ahmetas Duverioglu 4 taškai;

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Panathinaikos 2013.04.18 |QF Game 4| (5 PTS)

Instagram: My brother is FINALLY here after soooo many years..!!

"Žalgiris" - "Fenerbahce" |2019.04.23| (FOTO-36)

2019-04-24

Š.Jasikevičius: "Gaila, kad praleidome tikrai gerą šansą" (VIDEO)

2019-04-23

Žaliai nusidažiusioje arenoje kauniečiams nepavyko persverti serijos

Į Kauną atvykusios Eurolygos atkrintamosios kovos neleido žalgiriečiams persverti serijos rezultato.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sausakimšoje žaliai nusidažiusioje "Žalgirio" arenoje 57:66 turėjo pripažinti Stambulo "Fenerbahce" komandos pranašumą.

Žalgiriečiai geriau pradėjo susitikimą ir didžiąją pirmosios pusės dalį pirmavo. Įpusėjus antrajam kėliniui "Žalgirio" persvara siekė 9 taškus (29:20), tai ir buvo didžiausias skirtumas kokiu pirmavo šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos M.Guduričius smeigė du tritaškius ir priekyje buvo turkai (37:39). Nuo to laiko kauniečiai vieną kartą išlygino rezultatą ir daugiau rungtynėse nepirmavo. Tiesa Š.Jasikevičiaus treniruojami žaidėjai varžovų nepaleido per toli, bet rungtynių perlaužti nepavyko.

Kauniečiai dabar ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių prieš Željko Obradovičiaus kariauną atsilieka rezultatu 1:2. Ketvirtadienį Kaune bus žaidžiamos ketvirtosios rungtynės ir Lietuvos čempionams tik pergalė išsaugotu viltis pakovoti dėl vietos finaliniame ketverte.

Kauno "Žalgiris": Nate'as Woltersas 15, Brandonas Daviesas 9, Thomas Walkupas 7, Aaronas White'as ir Edgaras Ulanovas 6, Artūras Milaknis 5, Marius Grigonis 4, Leo Westermannas 3, Deonas Thompsonas 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Marko Guduričius 17, Janas Vesely 10, Kostas Sloukas 9, Luigi Datome 8, Melihas Mahmutoglu 6, Nicolo Melli ir Ali Muhammedas 4, Nikola Kaliničius, Sinanas Guleras ir Ahmetas Duverioglu 2 taškai;

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Panathinaikos 2013.04.16 |QF Game 3| (13 PTS)

Š.Jasikevičius: "Kova turi būti tokia, kokios dar niekada nebuvo" (VIDEO)

2019-04-22

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Panathinaikos 2013.04.11 |QF Game 2| (2 PTS)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Panathinaikos 2013.04.09 |QF Game 1| (11 PTS, 5 AS)

2019-04-21

Instagram: The best meat i ever tasted was definitely in Nusret’s restaurant

2019-04-20

Š.Jasikevičius: "Su tokia energija bei atsidavimu galime kovoti su "Fenerbahce" (VIDEO)

2019-04-18

Šaltinis: zalgiris.lt

"Žalgiris" smogė atgal: privertė "Fenerbahce" patirtį pirmąjį pralaimėjimą namuose ir išlygino seriją

Po šalto dušo patirto pirmąjame serijos mače atsigavę žalgiriečiai smogė atgal Eurolygos vicečempionams.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pademonstravę kovingumą 82:80 išplėšė pergalę iš "Fenerbahce" komandos ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 1:1.

Lietuvos čempionai iššvaistė solidžią 17 taškų persvarą, tačiau tapo pirmaja komanda šiame sezone, kuri įveikė "Fenerbahce" jų arenoje.

Namų aikštelės pranašumą įgiję žalgiriečiai jau kitą savaitę - balandžio 23-ąją ir 25-ąją dieną tęs atkrintamųjų varžybų kovas Kaune.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie per pirmąsias keturias minutes pataikė tris tritaškius (13:8). Likus žaisti 3 minutes N.Woltersas tritaškiu išvedė "Žalgirį" į priekį (15:16). Kėlinį tritaškiu baigė E.Greenas suteikdamas minimalią persvarą turkams (21:20).

Antrajame kėlinyje jau kauniečiai baudė varžovus tolimais metimais, o likus žaisti 4 minutes "Žalgirio" persvara tapo dviženklė (30:40). "Fenerbahce" ekipą į priekį vedė praėjusiame mače šešėlyje buvę J.Vesely ir K.Sloukas, tačiau jų pastangomis deficitas prieš ilgąją pertrauką sumažėjo tik iki 7 taškų (39:46).

Trečiajame kėlinyje žalgiriečiai po trijų M.Grigonio baudos metimų ir dvitaškio susigrąžino dviženklę persvarą (42:55). Likus žaisti 3 minutes "Žalgirio" persvara tapo 17 taškų (50:67). Po trijų kėlinių turkų deficitas siekė 15 taškų (58:73).

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjo Eurolygos vicečempionų galingas šturmas. Po turkų spurto 13:4 "Žalgirio" persvara ištirpo iki 6 taškų (71:77). Šeimininkai toliau grėsmingai artėjo prie lietuvių ir likus žaisti 39 sekundes L.Datome dvitaškiu išlygino rezultatą (80:80). Likus žaisti 23 sekundes E.Ulanovas dviem taškais persvėrė rezultatą (80:82), o turkai suklydo. Likus žaisti 4 sekundes L.Westermannas prametė abu baudos metimus, o desperatiškas L.Datome tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Stambulo "Fenerbahce": Luigi Datome 17, Kostas Sloukas 15, Janas Vesely 12, Marko Goduričius 11, Nicolo Melli 9, Ali Muhammedas 5, Nikolas Kaliničius 4, Erickas Greenas 3, Melihas Mahmutoglu ir Sinanas Guleras 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Edgaras Ulanovas 20, Nate'as Woltersas 14, Brandonas Daviesas 13, Marius Grigonis 9, Deonas Thompsonas 8, Thomas Walkupas ir Leo Westermannas 6, Artūras Milaknis ir Aaronas White'as 3 taškai;

Š.Jasikevičius: "Reikia atsitiesti" (VIDEO)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Maccabi 2012.03.29 |QF Game 4| (13 PTS, 3 AS)

2019-04-17

Š.Jasikevičius: "Turime 48 valandas pasiruošti kitoms rungtynėms" (VIDEO)

Ž.Obradovičiaus kariauna nepaliko vilčių kauniečiams pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse

2019-04-16
Šarūnui Jasikevičiui Eurolygos ketvirtfinalio serijos starte nepavyko pranokti Željko Obradovičiaus kariaunos.

Lietuvos čempionai pirmajame mače Stambule 43:76 turėjo pripažinti Eurolygos vicečempionų "Fenerbahce" krepšininkų pranašumą.

"Žalgiris" atkrintamųjų varžybų serijoje iki trijų pergalių atsilieka rezultatu 0:1. Antrosios rungtynės bus žaidžiamos šį ketvirtadienį taip pat Turkijoje.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu. Ilgesnę kėlinio dalį nedidelį pranašumą turėjo šeimininkai, tačiau likus žaisti tris minutes A.Milaknis tritaškiu antrą kartą išvedė "Žalgirį" į priekį (9:11). Kėlinio pabaigą sėkmingiau baigė turkai susigrąžinę 2 taškų persvarą 15:13.

Antrajame ketvirtyje kauniečių žaidimas pradėjo strigti "Fenerbahce" gynyboje, o kėlinio pradžioje Šarūnas Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga. Šeimininkai vedami N.Kaliničiaus, M.Guduričiaus ir M.Ali susikrovė dviženklę persvarą ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 17 taškų pranašumą 38:21.

Trečiajame kėlinyje "Žalgiriui" pavyko bent jau stabilizuoti situaciją ir varžovų pranašumas neaugo. Tačiau kėlinio pabaigoje "Fenerbahce" jau turėjo ir rekordinę 24 taškų persvarą (59:35).

Ketvirtajame kėlinyje varžovai kauniečius baudė tolimais metimais, o likus žaisti kiek daugiau, nei 2 minutes turėjo triuškinančią 33 taškų persvarą (76:43), kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Stambulo "Fenerbahce": Nikola Kaliničius 16, Marko Guduričius 13, Erickas Greenas 12, Melihas Mahmutoglu 9, Luigi Datome 7, Ali Muhammedas 6, Nicolo Melli 4, Ahmetas Duverioglu 3, Tarikas Biberovičius, Kostas Sloukas ir Janas Vesely 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Marius Grigonis 10, Aaronas White'as 8, Nate'as Woltersas 6, Thomas Walkupas ir Edgaras Ulanovas 4, Brandonas Daviesas ir Artūras Milaknis 3, Leo Westermannas ir Antanas Kavaliauskas 2, Deonas Thompsonas 1 taškas;

Eurolygos ketvirtfinalio startas: "Fenerbahce" - "Žalgiris" (20:45 val.)

Instagram: Can I get an Ice cream ???

View this post on Instagram

A post shared by Anna Douka-Jasikevicius (@annadouka_jasikevicius) on

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Maccabi 2012.03.27 |QF Game 3| (0 PTS, 3 AS)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Maccabi 2012.03.22 |QF Game 2| (15 PTS)

2019-04-15

"Žalgiris" išvyksta į Stambulą |2019.04.15| (FOTO-5)

Š.Jasikevičius: "Kapitono buvimas šalia tokiu sezono metu - labai svarbus" (VIDEO)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Maccabi 2012.03.20 |QF Game 1| (9 PTS)

2019-04-14

NKL lygos finalas |2019.04.13| (FOTO-1)

2019-04-13

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Montepaschi 2009.04.02 |QF Game 4| (10 PTS)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Montepaschi 2009.03.31 |QF Game 3| (10 PTS)

2019-04-12

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Montepaschi 2009.03.26 |QF Game 2| (11 PTS)

2019-04-11

Š.Jasikevičius: "Kontroliavome visas rungtynes tik gaila, kad ne iš gynybinės pusės" (VIDEO)

2019-04-10

Šaltinis: lkl.lt

Prieš Eurolygos ketvirtfinalį "Žalgiris" šventė įtikinamą pergalę Kėdainiuose

Kauno "Žalgirio" krepšininkai paskutinėje repeticijoje prieš Eurolygos atkrintamąsias iškovojo lengvą pergalę Kėdainiuose.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 102:70 sutriuškino "Nevėžio" komandą ir įsirašė 26-ąją pergalę.

Tai buvo paskutinis kauniečių mačas prieš kitą savaitę prasidedančias Eurolygos ketvirtfinalio serijos kovas. Pirmosios dvi rungtynės balandžio 16 ir 18 dieną vyks Stambule.

Kėdainių "Nevėžis": Gabrielius Maldūnas 19, Regimantas Miniotas 15, Zaidas Hearstas 13, Adonte Parkeris 8, Martynas Varnas 6, Martinas Junakovičius 3, Gintautas Matulis, Nikitas Balashovas ir Valdas Vasylius 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Antanas Kavaliauskas ir Edgaras Ulanovas 17, Nate'as Woltersas 12, Thomas Walkupas 11, Brandonas Daviesas 9, Deonas Thompsonas ir Marius Grigonis 8, Rokas Jokubaitis 7, Artūras Milaknis ir Aaronas White'as 5, Lukas Uleckas 2, Leo Westermannas 1 taškas;

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Montepaschi 2009.03.24 |QF Game 1| (4 PTS)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Scavolini 2005.04.07 |QF Game 2| (9 PTS)

2019-04-09

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Scavolini 2005.04.05 |QF Game 1| (18 PTS)

2019-04-08

"Žalgiris" - "Šiauliai" |2019.04.07| (FOTO-12)

Knygos "Aš stebuklas, Jūs nepastebėjote?" pristatymas |2019.04.07| (FOTO-20)

2019-04-07

D.Maskoliūno istorija kaip Romanovą supažindino su Šaru (VIDEO)

Š.Jasikevičius: "Jautėsi, kad komanda vėl laiminga gyventi" (VIDEO)

Prieš parą į Kauną grįžę žalgiriečiai užtikrintai įveikė Šiaulius

Po užsitęsusios kelionės namo iš Madrido žalgiriečiai Lietuvos krepšinio lygos reguliariojo sezono ketvirtąjį ratą pradėjo pergale.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštelėje 109:83 pranoko Šiaulių krepšininkus ir įsirašė 25-ąją pergalė vietiniame fronte.

Kitą savaitę kauniečių laukia dvejos LKL rungtynės. Trečiadienį mačas Kėdainiuose prieš "Nevėžį", o šeštadienį Kauno sporto halėje šalies čempionai bandys pirmą kartą šiame sezone įveikti Klaipėdos "Neptūną".

Kauno "Žalgiris": Edgaras Ulanovas 17, Rokas Jokubaitis 12, Deonas Thompsonas 11, Brandonas Daviesas, Lukas Uleckas ir Aaronas White'as 10, Artūras Milaknis 9, Erikas Venskus ir Marius Grigonis 8, Anatanas Kavaliauskas 7, Leo Westermannas 4, Thomas Walkupas 3 taškai;

Šiaulių "Šiauliai": Sethas Allenas 20, Antanas Udras 16, Arminas Urbutis, Evaldas Šaulys ir Kristupas Žemaitis 9, Benas Griciūnas 6, Ignas Vaitkus ir Cedrickas Bowenas 5, Karolis Lukošiūnas 4 taškai;

Paskelbtas Eurolygos ketvirtfinalio serijos tvarkaraštis

2019-04-06
Eurolygą paskelbė tikslų Eurolygos atkrintamųjų varžybų tvarkaraštį.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių varžysis su Željko Obradovičiaus treniruojama Stambulo "Fenerbahce" komanda.

Turkai tapę reguliariojo sezono nugalėtojais šioje serijoje įgijo namų aikštelės pranašumą.

Ketvirtfinalio serija startuos balandžio 16-ąją Stambule, antrasis mačas bus žaidžiamas balandžio 18-ąją taip pat varžovų aikštelėje.

Balandžio 23-ąją dieną atkrintamosios atvyks į Kauną. Jei reikės ketvirtojo mačo, tai jis balandžio 25-ąją bus vėl žaidžiamas "Žalgirio" arenoje.

Prireikės lemiamų penktųjų rungtynių jos vyktų balandžio 30-ąją Turkijoje.

"Žalgirio" atkrintamųjų varžybų tvarkaraštis:
Balandžio 16 diena. "Fenerbahce" - "Žalgiris" (20:45 val.)
Balandžio 18 diena. "Fenerbahce" - "Žalgiris" (20:45 val.)
Balandžio 23 diena. "Žalgiris" - "Fenerbahce" (20:00 val.)
*Balandžio 25 diena. "Žalgiris" - "Fenerbahce" (20:00 val.)
*Balandžio 30 diena. "Fenerbahce" - "Žalgiris" (20:45 val.)
_______________________________________
* jei reikės

Dėl "Žalgirio" patekimo į Eurolygos ketvirtfinalį buvo pakoreguotas Lietuvos krepšinio lygos tvarkaraštis.

Šalies lyga paankstino dvejas kauniečių rungtynes iki ketvirtfinalio starto. Rungtynės Kėdainiuose tarp "Nevėžio" ir "Žalgirio" bus žaidžiamos balandžio 10 d. 18 val. (vietoje balandžio 11 d.). Rungtynės Kauno sporto halėje su Klaipėdos "Neptūnu" bus žaidžiamos balandžio 13 d. 17.20 val. (vietoje balandžio 14 d.).

Š.Jasikevičius: "Tokie dalykai galimi, kuomet turi žaidėjus su didžiuliu charakteriu" (VIDEO)

2019-04-05

Eurolygos čempionus palaužę žalgiriečiai užsitikrino vietą atkrintamosiose

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išsikapstė iš sudėtingos situacijos Eurolygoje ir antrus metus iš eilės žais atkrintamosiose.

Kauniečiai paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Madride 93:86 palaužė Eurolygos čempionus "Real" krepšininkus ir pasiekę šeštąją pergalę iš eilės žengė į ketvirtfinalį.

Lietuvos čempionai iškovoję 15 pergalių ir patyrę tiek pat pralaimėjimų užsitikrino 8-ąją vietą ir atkrintamosiose susitiks su Stambulo "Fenerbahce" komanda.

Š.Jasikevičiui pergalė Madride buvo pirmoji jo trenerio karjeroje prieš "Real" klubą.

Madrido "Real": Walteras Tavaresas 22, Anthony Randolphas 17, Jaycee Carrollas 11, Gustavo Ayonas 8, Fabienas Causeuras 7, Klemenas Prepeličius 6, Trey Thompkinsas 5, Santi Yusta 4, Facundo Campazzo, Felipe Reyesas ir Jeffery Tayloras 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 27, Antanas Kavaliauskas 10, Leo Westermannas ir Aaronas White'as 9, Nate'as Woltersas 8, Deonas Thompsonas, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas 7, Marius Grigonis 5, Thomas Walkupas 4 taškai;

Saras talks of Zalgiris's mindset for Thursday (VIDEO)