Ž.Obradovičiaus kariauna nepaliko vilčių kauniečiams pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse

2019-04-16
Šarūnui Jasikevičiui Eurolygos ketvirtfinalio serijos starte nepavyko pranokti Željko Obradovičiaus kariaunos.

Lietuvos čempionai pirmajame mače Stambule 43:76 turėjo pripažinti Eurolygos vicečempionų "Fenerbahce" krepšininkų pranašumą.

"Žalgiris" atkrintamųjų varžybų serijoje iki trijų pergalių atsilieka rezultatu 0:1. Antrosios rungtynės bus žaidžiamos šį ketvirtadienį taip pat Turkijoje.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu. Ilgesnę kėlinio dalį nedidelį pranašumą turėjo šeimininkai, tačiau likus žaisti tris minutes A.Milaknis tritaškiu antrą kartą išvedė "Žalgirį" į priekį (9:11). Kėlinio pabaigą sėkmingiau baigė turkai susigrąžinę 2 taškų persvarą 15:13.

Antrajame ketvirtyje kauniečių žaidimas pradėjo strigti "Fenerbahce" gynyboje, o kėlinio pradžioje Šarūnas Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga. Šeimininkai vedami N.Kaliničiaus, M.Guduričiaus ir M.Ali susikrovė dviženklę persvarą ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 17 taškų pranašumą 38:21.

Trečiajame kėlinyje "Žalgiriui" pavyko bent jau stabilizuoti situaciją ir varžovų pranašumas neaugo. Tačiau kėlinio pabaigoje "Fenerbahce" jau turėjo ir rekordinę 24 taškų persvarą (59:35).

Ketvirtajame kėlinyje varžovai kauniečius baudė tolimais metimais, o likus žaisti kiek daugiau, nei 2 minutes turėjo triuškinančią 33 taškų persvarą (76:43), kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Stambulo "Fenerbahce": Nikola Kaliničius 16, Marko Guduričius 13, Erickas Greenas 12, Melihas Mahmutoglu 9, Luigi Datome 7, Ali Muhammedas 6, Nicolo Melli 4, Ahmetas Duverioglu 3, Tarikas Biberovičius, Kostas Sloukas ir Janas Vesely 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Marius Grigonis 10, Aaronas White'as 8, Nate'as Woltersas 6, Thomas Walkupas ir Edgaras Ulanovas 4, Brandonas Daviesas ir Artūras Milaknis 3, Leo Westermannas ir Antanas Kavaliauskas 2, Deonas Thompsonas 1 taškas;