Milaknio tritaškių salvės leido žalgiriečiams turnyrą Turkijoje baigti pergale

2019-09-15
Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas Kauno "Žalgiris" draugišką šešių komandų "Gloria Cup" turnyrą baigė pergale.

Kauniečiai kovoje dėl penktosios vietos 100:95 įveikė Bursos "Tofas" krepšininkus, kurie liko be pergalių šiame turnyre.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo turkai, kurie didžiąją dalį pirmoje pusėje pirmavo, tačiau A.Milknio tritaškių dėka kauniečiai į ilgają pertrauką išėjo turėdami minimalią persvarą 51:50.

Likus žaisti 2 minutes trečiajame kėlinyje po M.Lojeski tritaškio Bursos persvara tapo 9 taškai (75:66). Ketvirtajame kėlinyje kauniečius į priekį tempė vėl tolimi A.Milaknio metimai, kurių iš viso snaiperis pataikė net septynis ir padovanojo pergalę 100:95.

Kitą savaitę (rugsėjo 22-ąją) Kauno "Žalgiris" pradeda naująjį 2019/2020 metų sezoną išvykos rungtynėmis Šiauliuose.

Bursos "Tofas": Mattas Lojeskis 20, Muhayminas Mustafa 19, Tarikas Phillipas 16, Sammy Mejia 12, Devinas Williamsas 12 taškų;

Kauno "Žalgiris": Zachas LeDay'us 25, Artūras Milaknis 24, Nigelis Hayesas 14, Thomas Walkupas 10, Martinas Gebenas 9, Rokas Jokubaitis 6, Karolis Lukošiūnas 5, Erikas Venskus 4, Matas Jogėla 2, Alexas Perezas 1 taškas;