Užtikrintai vilniečius įveikęs "Žalgiris" tapo vienvaldžiu LKL lyderiu

2019-10-20
Kauno "Žalgirio" krepšininkai iškovojo pergalę Vilniuje ir tapo vienintele komanda LKL čempionate dar nepatyrusia pralaimėjimo.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami žalgiriečiai sostinėje 88:70 įveikė Vilniaus "Rytą" ir pasiekę 6-ąją pergalę tapo vienvaldžiais šalies čempionato lyderiais.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeiminkai, kurie ilgąją dalį pirmamaje kėlinyje turėjo persvarą, tačiau paskutinę kėlinio minutę T.Walkupas baudų metimais persverė rezultatą (19:20). Pirmasis ketvirtis baigėsi kauniečiams pirmaujant 23:21.

Antrajame kėlinyje Š.Jasikevičiaus auklėtiniai išlaikydavo nedidelę persvarą, o antrojo kėlinio pusėje vilniečių deficitas pradėjo didėti. Likus žaisti 3 minutes po J.Landale'o dėjimo žalgiriečių persvara pirmą kartą tapo dviženklė (42:32). Po pirmosios mačo pusės šalies čempionai pirmavo 50:34.

Trečiojo kėlinio pabaigoje E.Ulanovas baudos metimu padidino svečių persvarą iki 20 taškų (45:65). Ketvirtajame kėlinyje "Žalgiris" išsaugojo persvarą ir pasiekė įtikinamą pergalę 88:70.

Vilniaus "Rytas": Cameronas Bairstow 12, Eimantas Bendžius ir Marekas Blaževičius10, Francisco Cruzas 8, Arnas Butkevičius ir Terrellas Holloway'us 7, Dovis Bičkauskis 5, Evaldas Kairys ir Karolis Giedraitis 4, Mindaugas Girdžiūnas 2, Deividas Sirvydis 1 taškas;

Kauno "Žalgiris": Nigelis Hayesas ir Jockas Landale'as 15, Edgaras Ulanovas 12, Thomas Walkupas 11, Paulius Jankūnas, Lukas Lekavičius, Martinas Gebenas ir Karolis Lukošiūnas 6, Rokas Jokubaitis 5, Marius Grigonis 3, Zachas LeDay'us 2, Artūras Milaknis 1 taškas;