Intrigą sugrąžinę žalgiriečiai neišsigelbėjo prieš "Panathinaikos"

2019-11-19
Rungtynių pabaigoje intrigą sugrąžinę žalgiriečiai patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 85:86 nusileido Atėnų "Panathinaikos" klubui.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo kauniečiai, kurie baigiant įpusėti kėliniui turėjo 5 taškų persvarą (10:5). "Panathinaikos" N.Calatheso pastangomis išlygo, o vėliau ir persvėrė rezultatą (16:19). Antrajame kėlinyje svečiai iš Graikijos kontroliavo rungtynes, o likus žaisti kiek daugiau, nei minutę pirmoje mačo pusėje įgijo dviženklę persvarą (28:38).

Po pertraukos N.Calathesas įsūdė dar porą tritaškių ir PAO pranašumas tapo 16 taškų (35:51). Po trijų kėlinių "Žalgirio" deficitas siekė 11 taškų (53:64). Likus žaisti iki rungtynių pabaigos pusantros minutės graikų persvara buvo 7 taškai (71:78). Likus žaisti 2 sekundes A.Milaknis pataikė tritaškį su pražanga ir sumažino deicitą iki 2 taškų (84:86). Snaiperis specialiai bandė pramesti baudą, tačiau kamuolys skrodė tinklelį ir deficitas tapo minimalus (85:86). Žalgiriečiai staigiai prasižengė prieš T.Rice'ą, šis prametė pirmąją baudą, o antrąją specialiai nepalikdamas laiko šeimininkams surengti atakos.

Ketvirtadienį "Žalgirio" laukia antrosios dvigubos savaitės rungtynės prieš Belgrado "Crvena Zvezda".

Kauno "Žalgiris": Zachas LeDay'us 15, Lukas Lekavičius 14, Jock'as Landale'as 12, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas 11, Marius Grigonis 9, Thomas Walkupas 6, Paulius Jankūnas 5, Nigelis Hayesas 2 taškai;

Atėnų "Panathinaikos": Nickas Calathesas 19, DeShaunas Thomas 13, Ioannis Papapetrou 12, Jimmeris Fredette'as 11, Georgios Papagiannis 8, Tyrese'as Rice'as 7, Nikos Pappas 5, Jacobas Wiley ir Benjaminas Bentilis 4, Wesley Johnsonas 2, Ianas Vougioukas 1 taškas;