Pirėjuje žalgiriečių pralaimėjimas Kemzūros auklėtiniams

2019-11-16
Kauno "Žalgirio" komanda išvykoje patyrė pralaimėjimą Kęstučio Kemzūros vadovaujamai komandai.

Kauniečiai Eurolygos 8-ojo turo rungtynėse Pirėjuje 74:83 turėjo pripažinti "Olympiacos" ekipos pranašumą.

Pirmoje mačo pusėje žaidimas vyko taškas į tašką, o kauniečius prieš ilgąją pertrauką į priekį išvedė P.Jankūno dvitaškis (39:37).

Trečiojo kėlinio pradžioje graikai įsmeigė du tritaškius ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Lietuvos čempionai daugiau rungtynėse nebuvo išsiveržę į priekį ir patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Kitą savaitę Šarūno Jasikevičiaus laukia dvigubas Eurolygos išbandymas. Antradienį laukia akistata su Atėnų "Panathinaikos", o ketvirtadienį su "Crvena Zvezda" ir abi rungtynės vyks Kaune.

Pirėjo "Olympiacos": Vassilis Spanoulis 16, Nikola Milutinovas ir Brandonas Paulas 14, Georgios Printezis ir Willie Reed'as 10, Tayloras Rochestie 8, Augustine'as Rubitas 4, Antonios Koniaris 3, Sasha Vezenkovas ir Kostas Papanikolaou 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Jock'as Landale'as 23, Lukas Lekavičius 14, Thomas Walkupas 10, Alexas Perezas, Martinas Gebenas ir Marius Grigonis 5, Zachas LeDay'us 4, Nigelis Hayesas 3, Paulius Jankūnas ir Edgaras Ulanovas 2, Artūras Milaknis 1 taškas;