Puikiai Sankt Peterburge startavę žalgiriečiai patyrė pralaimėjimą po pratęsimo

2020-03-05
Kauno "Žalgirio" krepšininkams nepavyko Šarūnui Jasikevičiui gimtadienio proga įteikti pergalės.

Lietuvos čempionai Sankt Peterburge po pratęsimo 75:76 antrą kartą šiame sezone turėjo pripažinti "Zenit" ekipos pranašumą.

Žalgiriečiai galingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio turėjo solidžią 15 taškų persvarą (12:27). Antrojo ketvirtčio pradžioje kauniečiai toliau kontroliavo rungtynes, tačiau baigiant įpusėti kėliniui "Zenit" perėmė iniciatyvą ir prieš ilgąją pertrauką sumažino deficitą iki 4 taškų (37:41).

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau "Žalgiris" kėlinio pabaigoje įgijo saugesnę 9 taškų persvarą (44:53).

Sužaidus daugiau, nei 3 minutes ketvirtajame kėlinyje po ilgos pertraukos priekyje atsidūrė šeimininkai (54:53). Įpusėjus kėliniui "Zenit" pranašumas išaugo iki 7 taškų (60:53). Likus žaisti 16 sekundžių T.Walkupas baudų metimais išlygino rezultatą (66:66). M.Ponitka grubiai suklydęs suteikė šansą pergalę iškovoti "Žalgiriui", tačiau K.C. Riverso tritaškis tikslo nepasiekė.

Pratęsime žalgiriečiai startavo 5:0, tačiau "Zenit" krepšininkai likus žaisti kiek daugiau nei minutę išlygino rezultatą (73:73). Likus žaisti minutę ir 7 sekundes "Žalgiris" buvo priekyje (74:75). Tačiau likus žaisti kiek daugiau nei 2 sekundes L.Lekavičius prasižengė prieš A.Albicy, o prancūzas realizavęs baudas išvedė rusus į priekį (76:75). K.C. Riversas turėjo dar vieną galimybę tritaškiu išplėšti pergalę, tačiau metimas skriejo pro šalį.

"Žalgiris" su 12 pergalių ir 16 pralaimėjimų žengia 11-oje vietoje. Kitą savaitę kauniečių laukia išvyka į Barseloną, o šį savaitgalį kauniečiai dar sužais rungtynes Utenoje.

Sankt Peterburgo "Zenit": Andrew Albicy 19, Coltonas Iversonas 14, Gustavo Ayonas 10, Matuešas Ponitka 8, Willas Thomasas ir Alexas Renfroe 7, Austinas Hollinsas 6, Andrejus Zubkovas 3, Timas Abromaitis 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Jock'as Landale'as 27, K.C. Riversas 14, Zachas LeDay'us 11, Thomas Walkupas 6, Edgaras Ulanovas 4, Artūras Milaknis 3, Lukas Lekavičius, Nigelis Hayesas, Paulius Jankūnas, Martinas Gebenas ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;