"El Clasico" mūšyje - Jasikevičiaus auklėtinių triumfas

2020-10-24
Šarūnas Jasikevičius laimėjo savo pirmąją "El Clasico" dvikovą trenerio karjeroje.

Katalonai vadovaujami lietuvio savo aikštėje 79:72 nugalėjo Karališkąjį "Real" klubą ir įsirašė 4-ąją pergalę Eurolygoje.

"FC Barcelona" komanda "El Clasico" dvikovoje vertėsi be savo lyderio Nikola Mirotičiaus ir Victoro Clavero.

Kitą savaitę "Barca" Eurolygoje keliauja į Vitoriją, o šį sekmadienį dar laukia Ispanijos lygos namų rungtynės su Andoros "MoraBanc" ekipa.

"FC Barcelona" 18:14 "Real"
1' min: pirmuosius taškus po Hangos perdavimo pelnė Šmitas alley-oop dėjimu (2:0), svečiai atsakė Tavareso taškais (2:2).
3' min: Abrinesas metimu iš vidutinio nuotolio persvėrė rezultatą (4:2), Alocenas atsakė tritaškiu (4:5).
4' min: Hanga pelnė du taškus (6:5), o vėliau pridėjo dvi baudas (8:5). Thompkinsas pelnė du taškus iš po krepšio (8:7).
5' min: Daviesas pelnė taškus iš po krepšio (10:7), Tavaresas atsakė dviem baudomis (10:9).
6' min: Daviesas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (12:9).
7' min: Abalde pasižymėjo dviem taškais (12:11), Higginsas atsakė tuo pačiu (14:11).
8' min: Abalde tritaškiu išlygino rezultatą (14:14), Oriola dviem taškais vėl išvedė "Barcą" į priekį (16:14).
9' min: Kuričius sumetė dvi baudas (18:14).

"FC Barcelona" 48:27 "Real"
1' min: Kuričius įsmeigė tritaškį su Tavareso pražanga (22:14), Deckas atsakė taškais iš po krepšio (22:14). Calathesas realizavo 1 baudos metimą (23:16).
2' min: Llullas pataikė sudėtingą metimą (23:18), Heurtelis atsakė tritaškiu (25:18). Iš toli taikliai atakavo ir Fernandezas (25:21). Kuričius pelnė du taškus (27:21).
3' min: netrukus Kuričius dar kartą taikliai atakavo krepšį ir pelnė savo 10-ąjį tašką (29:21). Campazzo buvo nubaustas technine pražanga, o Abrinesas realizavo baudą (30:21). Daviesas dviem taškais padidino katalonų persvarą iki dviženklio skaičiaus (32:21).
4' min: Garuba pasižymėjo dviem taškais (32:23).
6' min: Daviesas pataikė 1 baudą (33:23), Garuba pataikė iš vidutinio nuotolio, Heurtelis atsakė tuo pačiu (35:25). Fernandezas ir Hanga buvo nubausti techninėmis pražangomis.
7' min: Daviesas pataikė dvi baudas (37:25), Heurtelis pelnė du taškus (39:25).
8' min: Calathesas taip pat pasižymėjo dviem taškais (41:25), Kuričius realizavo dvi baudas (43:25).
9' min: Šmitas tritaškiu padidino "Barcos" persvarą iki 21 taško (46:25), Randolphas pataikė 1 baudą (46:26).
10' min: Abalde įmetė vieną baudą (46:27), Higginsas aidint atakos laikui pataikė sudėtingą metimą (48:27).

"FC Barcelona" 64:52 "Real"
2' min: Abrinesas reidu į baudos aikštelę pelnė du taškus (50:27).
3' min: Abalde pelnė taškus iš vidutinio nuotolio (50:29).
4' min: Tavaresas pelnė du taškus (50:31), Higginsas atsakė dviem baudomis (52:31), Thompkinsas pelnė taškus iš po krepšio (52:33).
5' min: Higginsas pasižymėjo dviem taškais (54:33), Campazzo sumetė dvi baudas (54:35).
6' min: Tayloras pelnė keturis taškus iš eilės (54:39). Abrinesas atsakė tritaškiu (57:39).
7' min: Thompkinsas pelnė du taškus (57:41), Garuba taip pat pasižymėjo (57:43).
8' min: Daviesas realizavo 1 baudą (58:43), Abalde pelnė du taškus (58:45). Šmitas pelnė taip pat du taškus (60:45).
9' min: Campazzo įsmeigė tritaškį (60:48), po Garubos taškų "Real" deficitas ištirpo iki 10 taškų (60:50) ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės. Kuričius pataikė tritaškį (63:50).
10' min: Tayloras sumetė abi baudas (63:51), Daviesas atsakė 1 taiklia bauda (64:52).

"FC Barcelona" 79:72 "Real"
2' min: Thompkinsas pelnė du taškus iš po krepšio (64:54), Campazzo pridėjo dar du taškus (64:56).
3' min: Martinezas įsmeigė tritaškį (67:56).
4' min: Higginsas pelnė du taškus su pražanga (70:56), Thompkinsas atsakė dviem taškais (70:56).
6' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (72:58).
7' min: Thompkinsas realizavo dvi baudas (72:60), Llullas įsmeigė tritaškį (72:63).
8' min: Llullas pelnė dar du taškus ir Šaras paprašė minutės pertraukėlės (72:65). Po minutės Daviesas baigė ataką dėjimu (74:65). Thompkinsas atsakė taškais iš po krepšio (74:67).
9' min: Llullas pataikė dvi baudas ir sumažino deficitą iki 5 taškų (74:69). Daviesas pataikė tik 1 baudą (75:69).
10' min: Martinezas pelnė du taškus (77:69), Abalde atsakė tritaškiu (77:72). Martinezas pridėjo dar du taškus (79:72) ir įtvirtino "Barcos" pergalę.

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 15, Brandonas Daviesas 14, Cory Higginsas 13, Alexas Abrinesas 8, Rolandas Šmitas ir Sergi Martínezas 7, Adamas Hanga 4, Nickas Calathesas 3, Pierre'as Oriola 2 taškai;

Madrido "Real": Trey Thompkinsas 14, Alberto Abalde 13, Sergio Llullas 9, Usmanas Garuba 8, Facundo Campazzo 7, Walteris Tavaresas ir Jeffery Tayloras 6, Rudy Fernandezas ir Carlosas Alocenas 3, Gabrielis Deckas 2, Anthony Randolphas 1 taškas;