Mursijoje - antrasis katalonų pralaimėjimas Ispanijos lygoje

2020-10-28
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą Ispanijos lygoje.

Katalonai Ispanijos lygos 8-ojo turo rungtynėse išvykoje 73:77 turėjo pripažinti Mursijos UCAM krepšininkų pranašumą.

Barselonos komanda šiose rungtynėse nė karto nepirmavo, tik paskutinę rungtynių minutę buvo išlyginusi rezultatą (73:73).

Pirmojo kėlinio pabaigoje "Barcos" deficitas siekė net 21-ą tašką (27:6).

Penktadienį Eurolygoje Š.Jasikevičiaus auklėtinių laukia dvikova Vitorijoje prieš "Baskonia" ekipą.

"UCAM Murcia" 29:15 "FC Barcelona"
2' min: DiLeo dviem tritaškiais atidarė rungtynes (6:0). "Barcai" pirmuosius taškus baudos metimais pelnė Higginsas (6:2).
3' min: Davisas ir Daviesas apsikeitė taškais (8:4).
4' min: Frankampas pataikė dvi baudas (10:04), Šmitas atsakė dvitaškiu su pražanga (10:6). Davisas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (12:6).
5' min: Davisas pridėjo dar du taškus (14:6), o Frankampas įsmeigė tritaškį (17:6) ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės.
7' min: Davisas pataikė antrąjį tritaškį (20:6), o vėliau baigė greitą ataką dėjimu (22:6).
8' min: Rojas pataikė užmindamas tritaškio liniją (24:6), bet netrukus taikliai atakavo iš toli (27:6).
9' min: Mirotičius ir Calathesas pelnė po du taškus (27:10). Frankampas pataikė iš vidutinio nuotolio (29:10).
10' min: Kuričius įmetė tritaškį (29:13), o Mirotičius pridėjo 2/4 baudos metimus (29:15).

"UCAM Murcia" 43:31 "FC Barcelona"
2' min: Jokas pataikė tritaškį (32:15).
3' min: Mirotičius pasižymėjo dviem taškais (32:17), netrukus pridėjo dar du taškus (32:19).
4' min: Mirotičius realizavo vėl tik 1 baudos metimą (32:20).
5' min: Daviesas baigė ataką galingu dėjimu (32:22), Frankampas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (34:22).
6' min: Hanga pataikė tritaškį (34:25), Davisas atsakė dviem taškais (36:25).
7' min: Lima pasižymėjo taškais iš po krepšio (38:25). Daviesas pataikė dvi baudas (38:27). Higginas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (38:29).
8' min: Lima baigė ataką dėjimu iš viršaus (40:29).
9' min: šeimininkai pataikė 1 baudą (41:29).
10' min: Heurtelis pataikė iš vidutinio nuotolio (41:31), Radovičius atsakė dviem taškais su pražanga (43:31).

"UCAM Murcia" 59:49 "FC Barcelona"
1' min: Mirotičius pelnė du taškus (43:33), po Higginso taškų "Barcos" deficitas sumažėjo iki vienženklio skaičiaus (43:35).
2' min: Davisas pataikė dvitaškį (45:35), bet gynyboje už vaidybą buvo nubaustas technine pražanga. Abrinesas pelnė taškus iš po krepšio (45:37).
3' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (45:50), Davisas atsakė dviem taškais (47:40).
4' min: Lima pagavęs kamuolį ore pelnė du taškus iš po krepšio (49:40).
5' min: Mirotičius pasižymėjo dviem taškais (49:42), Frankampas atsakė tritaškiu (52:42). Higginsas pelnė du taškus su pražanga (52:45).
7' min: Radovičius taikliai atakvo iš toli (55:45).
8' min: Cate'as pataikė 1 baudą (56:45).
9' min: Mirotičius įmetė du taškus iš po krepšio (56:47). Cate'as vėl realizavo tik 1 baudą (57:47).
10' min: Radovičius pelnė taškus iš vidutinio nuotolio (59:47). Daviesas atsakė taškais iš po krepšio (59:49).

"UCAM Murcia" 77:73 "FC Barcelona"
1' min: Cate'as po atkovoto kamuolio pelnė du taškus (61:49).
2' min: Higginsas įsmeigė tritaškį (61:52), o Mirotičius pridėjo dvi baudas (61:54). Cate'as baigė ataką dėjimu po atkovoto kamuolio (63:54).
3' min: technine pražanga buvo nubaustas Jasikevičius.
4' min: Higginsas realizavo dvi baudas (63:56). Rojas pelnė du taškus (65:56).
5' min: Oriola pasižymėjo dviem taškais (65:58), Calathesas reidu į baudos aikštelę baigė ataką metimu iš po krepšio (65:60).
6' min: Davisas pelnė taškus iš po krepšio (67:60), o Alonso buvo nubaustas technine pražanga. Kuričius ir Calathesas baudos metimais pelnė 2 taškus (67:62). Davisas pelnė du taškus, o Mirotičius atsakė baudos metimais (69:64).
7' min: Oriola dvitaškiu sumažino deficitą iki 3 taškų (69:66)už vaidybą technine pražanga nubaustas Kuričius, DiLeo pataikė baudą (71:66).
8' min: DiLeo ir Daviesas apsikeitė tiksliomis atakomis (73:68).
9' min: Calathesas tritaškiu sumažino "Barcos" atsilikimą iki 2 taškų (73:71).
10' min: Abrinesas baudų metimais išlygino rezultatą (73:73). Likus žaisti 39 sek. Davisas vėl išvedė Mursijos komandą į priekį (75:73). Likus žaisti 22 sek. Lima prametė abi baudas. Higginsas prametė dvitaškį, o likus žaisti beveik 6 sek. katalonai staigiai prasižengė. Davisas realizavo abi baudas (77:73). Paskutinės atakos "Barca" nesurengė ir patyrė antrąjį pralaimėjimą Ispanijos lygoje.

Mursijos UCAM: Jordanas Davisas 27, Conneris Frankampas 10, Nemanja Radovičius ir Davidas DiLeo 9, Sadielis Rojas 7, Emanuelis Cate'as ir Augusto Lima 6, Peteris Jokas 3 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 19, Cory Higginsas 14, Brandonas Daviesas 10, Nickas Calathesas 8, Alexas Abrinesas 7, Pierre'as Oriola ir Kyle'as Kuričius 4, Adamas Hanga 3, Rolandas Šmitas ir Thomas Heurtelis 2 taškai;