Pergalingas Šaro startas Eurolygoje: "Barca" įveikė lygos čempionus

2020-10-02
Šarūnas Jasikevičius pergalingai startavo 2020/2021 metų Eurolygos sezone.

Lietuvio treniruojama "FC Barcelona" komanda savo aikštėje 76:66 nugalėjo Eurolygos čempionus Maskvos CSKA krepšininkus.

Kitą savaitę katalonai išvyksta į Rusiją kur lauks dvikova su Xavi Pascualio treniruojama Sankt Peterburgo "Zenit" komanda.

"FC Barcelona" 24:14 CSKA
1' min: pirmuosius taškus pelnė Ukhovas pataikęs tritaškį (0:3), Higginsas atsakė dviem taškais (2:3).
3' min: Mirotičius ir Šengelija apsikeitė tiksliomis atakomis (4:5).
4' min: Mirotičius pelnė du taškus su pražanga (7:5), Jamesas pataikė iš vidutinio nuotolio (7:7).
5' min: Voigtmannas pasižymėjo iš po krepšio, o Mirotičius įsmeigė tritaškį (10:9).
6' min: Abrinesas tiksliai atakavo iš toli (13:9).
7' min: po Davieso metimo iš vidutinio nuotolio Itoudis paprašė minutės pertraukėlės (15:9).
8' min: Daviesas baigė ataką dėjimu po Calatheso perdavimo (17:9), Hilliardas atsakė tritaškiu (17:12).
9' min: Hilliardas dar dviem taškais sumažino CSKA deficitą iki 3 taškų (17:14). Daviesas pelnė dar du taškus (19:14).
10' min: Hanga įsmeigė tritaškį (22:14), o kėlinį dviem taškais užbaigė Calathesas padidinęs "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (24:14).

"FC Barcelona" 41:33 CSKA
1' min: Bolomboy'us pelnė du taškus (24:16).
2' min: Hanga įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė taškus (26:16).
3' min: Clyburnas realizavo 1 baudos metimą (26:17).
4' min: Daviesas baigė ataką dėjimu su varžovo pražanga (28:17), Clyburnas pataikė iš vidutinio nuotolio (29:19).
5' min: Heurtelis pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (31:19), Šmitas katalonams pridėjo dar du taškus ir padidino persvarą iki 14 taškų (33:19).
6' min: Hackettas įsmeigė tritaškį (33:22), o Heurtelis išprovokavęs pražangą sumetė abi baudas (35:22). Netrukus Hackettas pataikė antrąjį tritaškį iš eilės (35:25).
7' min: Šengelija netaiklų komandos draugo metimą pavertė dėjimu (36:27). Mirotičius pelnė savo 10-ąjį tašką (38:27).
8' min: Mirotičius pelnė dar du taškus (40:27).
9' min: Jamesas realizavo du baudos metimus (40:29), o gynyboje išprovokavo "Barcos" pražangą puolime.
10' min: Mirotičius pataikė 1 baudos metimą, o Šengelija atsakė dviem (41:31). Pirmąją rungtynių pusę CSKA užbaigė Clyburno dviem taškais su pražanga (41:33).

"FC Barcelona" 55:48 CSKA
1' min: Mirotičius dviem taškais pradėjo antrąją mačo pusę (43:33), Hackettas taip pat atsakė tikslia ataka (43:35). Abrinesas įsmeigė savo antrąjį tritaškį (46:35).
2' min: Calathesas įsmeigė tritaškį ir atstatė "Barcai" 14 taškų persvarą. (49:35). Šengelija ir Higginsas apsikeitė tiksliomis atakomis (51:37).
3' min: Clyburnas baigė ataką galingu dėjimu (51:39).
4' min: Hackettas įsmeigė trečiąjį tritaškį (51:42).
5' min: Oriola užsidirbo ketvirtąją asmeninę pražangą. Po Bolomboy'us dėjimu minutės pertraukėlė paprašė Jasikevičius (51:44).
6' min: Mirotičius išprovokavo Šengelijos pražangą ir realizavo du baudos metimus (53:44). Daviesas pelnė taškus iš po krepšio (55:44)
7' min: Bolomboy'us dar kartą baigė ataką dėjimu (55:56). Jamesas prametė abi baudas.
8' min: po kelių akimirkų Jamesas jau realizavo abu baudos metimus (55:48).

"FC Barcelona" 76:66 CSKA
1' min: Šengelija tritaškiu sumažino CSKA deficitą iki 4 taškų (55:51), Hanga atsakė dviem taškais (57:51).
2' min: Šengelija išprovokavęs Hangos pražangą pataikė du baudos metimus (57:53). Po Jameso dėjimo komandas jau skyrė tik du taškai (57:55).
3' min: Abrinesas įsmeigė trečiąjį tritaškį (60:55)
5' min: Abrinesas pataisė netaiklų Calatheso metimą ir dar išprovokavo pražangą (63:55). Higginsas perėmęs kamuolį pelnė du taškus ir atstatė dviženklę persvarą (65:55).
6' min: Jamesas išprovokavo Mirotičiaus baudą mesdamas iš trijų taškų zonos (65:57). Daviesas pridėjo du taškus (67:57).
7' min: Daviesas realizavo du baudos metimus (69:57), o Calathesas pridėjo dvitaškį (71:57).
8' min: Hilliardas įsmeigė tritaškį (71:60), Higginsas atsakė dviem baudų metimais (73:60).
9' min: Jamesas pataikė tolimą tritaškį (73:63), o Daviesas pelnė dar du taškus (75:63). Abrinesas baudos metimu padidino persvarą iki 13 taškų (76:63).
10' min: Šengelija antruoju bandymu pelnė du taškus (76:65). Clyburnas pataikęs 1 baudos metimą pelnė paskutinius rungtynių taškus (76:66).

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 18, Nikola Mirotičius 17, Alexas Abrinesas 13, Cory Higginsas 8, Adamas Hanga ir Nickas Calathesas 7, Thomas Heurtelis 4, Rolandas Šmitas 2 taškai;

Maskvos CSKA: Tornike Šengelija 15, Mike'as Jamesas 13, Danielis Hackettas 11, Darrunas Hilliardas ir Willas Clyburnas 8, Joelis Bolomboy'us 6, Ivanas Ukhovas 3, Johannesas Voigtmannas 2 taškai;