Prieš "El Clasico" mūšį įtikinama Š.Jasikevičiaus auklėtinių pergalė Ispanijoje

2020-10-20
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai prieš penktadienį laukiantį "El Clasico" mūšį iškovojo lengvą pergalę šalies pirmenybėse.

Antradienio vakarą "FC Barcelona" komanda sužaidė Ispanijos lygos 4-ojo turo rungtynes su San Sebastiano krepšininkais, kurios dėl koronaviruso protrūkio katalonų klube buvo nukeltos (mačas turėjo vykti spalio 4-ąją).

Susitikimą "Palau Blaugrana" arenoje 87:60 laimėjo šeimininkai, kurie įsirašė 4-ąją pergalę.

Šį penktadienį Š.Jasikevičiaus laukia dvikova Eurolygoje su Madrido "Real" klubu.

"FC Barcelona" 26:15 "Acunsa GBC"
1' min: Šmitas dviem taškais iš po krepšio atidarė rungtynes (2:0), Francisas atsakė taikliu metimu iš vidutinio nuotolio (2:2).
2' min: Bolmaro pataikė dvi baudas (4:2), Echenique pelnė taškus iš po krepšio (4:4).
3' min: Oriola išprovokavęs pražangą realizavo dvi baudas (6:4), Faggiano atsakė dvitaškiu su pražanga (6:7).
4' min: Šmitas antrą kartą prametė iš po krepšio, o Francisas įsmeigė tritaškį (6:10). Oriola pasižymėjo dviem taškais su varžovo pražanga (8:10), Martinezas atkovojęs kamuolį po netaiklaus baudos metimo išlygino rezultatą (10:10).
5' min: Echenique pelnė du taškus (10:12), Bolmaro sumetė baudas (12:12).
6' min: Pustovijus pataikė 1 baudos metimą (13:12).
7' min: "Barcos" ukrainietis pridėjo du taškus iš po krepšio (15:12), o svečiai atsakė tritaškiu (15:15).
8' min: Calathesas įsmeigė tritaškį ir privertė Nicola paprašyti minutės pertraukėlės (18:15). Po gražaus Heurtelio perdavimo per nugarą Pustovijus baigė ataką dėjimu (20:15).
10' min: Pustovijus pridėjo dar du taškus iš po krepšio (22:15). Kuričius sumetė dvi baudas (24:15). Martinezas taikliu dvitaškiu užbaigė kėlinį (26:15).

"FC Barcelona" 44:31 "Acunsa GBC"
2' min: Heurtelis taikliai atakvo iš vidutinio nuotolio (28:15).
3' min: Francisas pataikė tritaškį (28:18), o Echenique pridėjo dvitaškį su pražanga (28:21).
4' min: po dar dviejų Echenique taškų Š.Jasikevičius paprašė minutės pertraukėlės (28:23). Francisas įsmeigė dar vieną tritaškį (28:26)
5' min: Martinezas pasižymėjo dviem taškais (30:26), Bolmaro taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (32:26), o vėliau varžovai buvo nubausti nesportine pražanga.
6' min: Šmitas pataikė dvi baudas (34:26).
7' min: Faggiano pelnė du taškus (34:28), Oriola atsakė dėjimu su pražanga (37:28). Šmitas realizavo 1 baudą (38:28), vėliau latvis baigė ataką alley-oop dėjimu (40:28).
8' min: Oriola pridėjo du taškus (42:28), Tomas atsakė tritaškiu (42:31).
9' min: Hanga pasižymėjo taškais (44:31).

"FC Barcelona" 70:49 "Acunsa GBC"
2' min: svečiai pirmieji pelnė taškus po ilgosios pertraukos, o Daviesas pirmuosius savo taškus pelnė dėjimu  (46:33). Echenique realizavo dvi baudas (46:35).
4' min: abi komandos apsikeitė tiksliomis atakomis (48:37).
5' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (50:37), o vėliau pelnė du taškus su pražanga (53:37).
6' min: Hanga įsmeigė tritaškį ir privertė varžovų trenerį paprašyti minutės pertraukėlės (56:37). Hanga ir Martinezas pelnė po dvitaškį (60:37).
7' min: Echenique ir Dee pelnė taškus iš po krepšio (60:41), o Faggiano po perimto kamuolio pelnė du lengvus taškus (60:43).
8' min: Daviesas antruoju bandymu pelnė taškus iš po krepšio (62:43).
9' min: Martinezas pelnė du taškus (64:43), o Radončičius atsakė dviem taškais su pražanga (64:45). Kuričius realizavo dvi baudas (66:45).
10' min: Okouo ir Daviesas apsikeitė tiksliomis atakomis (68:47). Radončičius pelnė dar du taškus (68:49). Daviesas pasižymėjo taškais iš po krepšio (70:49).

"FC Barcelona" 87:60 "Acunsa GBC"
1' min: Pustovijus pelnė taškus iš po krepšio (72:49), o vėliau ukrainietis baigė ataką dėjimu (74:49).
2' min: Pustovijus realizavo dvi baudas (76:49).
3' min: Badio pelnė pirmuosius taškus dvitaškiu su pražanga (79:49). Okouo atsakė dėjimu iš viršaus (79:51).
4' min: Spanas pataikė iš toli (79:54).
5' min: Pustovijus pelnė savo 15-ąjį tašką (81:54).
6' min: Martinezas baigė ataką alley-oop dėjimu (83:54).
7' min: Spanas pataikė dar vieną tritaškį (83:57).
8' min: Bolmaro realizavo dvi baudas (85:57).
9' min: Magarity pelnė du taškus su pražanga (85:60), o Badio atsakė dėjimu (87:60).

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas ir Artiomas Pustovijus 15, Pierre'as Oriola 11, Sergi Martínezas 10, Leandro Bolmaro 8, Adamas Hanga ir Rolandas Šmitas 7, Brancou Badio 5, Kyle'as Kuričius 4, Nickas Calathesas 3, Thomas Heurtelis 2 taškai;

San Sebastiano "Acunsa GBC": Jaime Echenique 17, Brandone'as Francisas 11, Janas Spanas 9, Lucas Faggiano 7, Dino Radončičius ir Viny Okouo 4, Pere'as Tomas ir Williamas Magarity 3, Xabi Orozas 2 taškai;