"Barca" privertė Tenerifės krepšininkus patirti pirmąjį pralaimėjimą

2020-11-01
Šarūno Jasikevičiaus treniruoja "FC Barcelona" komanda išrašė pirmąjį Tenerifės krepšininkų pralaimėjimą šį sezoną.

Katalonai Ispanijos lygos 9-ojo turo rungtynėse savo aikštėje 81:74 palaužė "Iberostar" ekipą ir iškovojo 6-ąją pergalę šalies pirmenybėse.

Svečiai šiame sezone dar nebuvo patyrę pralaimėjimo skonio. Iki šių rungtynių Tenerifės komanda buvo iškovojusi 6-ias pergales Ispanijos čempionate, bei 1-ą laimėjimą FIBA čempionų lygoje.

Kitą savaitę "Barcos" laukia dvejos išvykos rungtynės. Ketvirtadienį Eurolygos mačas Berlyne, o sekmadienį akistata Madride prieš "Estudiantes" klubą.

"FC Barcelona" 19:20 "Iberostar"
1' min: Doornekampas tritaškiu atidarė rungtynes (0:3), Šmitas pelnė pirmuosius "Barcos" taškus (2:3). Shermadini pridėjo du taškus (2:5).
2' min: Shermadini pelnė du taškus iš po krepšio, tuo pačiu atsakė Higginsas (4:7)
3' min: Doornekampas įsmeigė antrąjį tritaškį (4:10), Daviesas pelnė du taškus (6:10). Shermadini realizavo dvi baudas (6:12).
4' min: Higginsas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (8:12), Fitipaldo pataikė tolimą metimą (8:15). Calathesas pelnė taškus iš po krepšio (10:15).
5' min: Šmitas pridėjo du taškus (12:15).
7' min: Shermadini baigė ataką dėjimu po Huerto perdavimo (12:17).
8' min: Guerra pataikė 1 baudos metimą (12:18).
9' min: Guerra pridėjo du taškus iš po krepšio (12:20), Abrinesas atsakė taip pat dviem taškais (14:20).
10' min: Calathesas pataikė tritaškį (17:20), po Oriolos taškų "Barcos" deficitas ištirpo iki minimumo (19:20).

"FC Barcelona" 41:32 "Iberostar"
1' min: Mirotičius pasižymėjo taškais iš po krepšio ir išvedė "Barcą" į priekį (21:20). Shermadini sugrąžino persvarą svečiams (21:22).
2' min: Mirotičius pelnė du taškus (23:22), o Kuričius įsmeigė tritaškį (26:22)
4' min: Fitipaldo ir Bolmaro apsikeitė taškais (28:24).
6' min: Oriola pataikė dvi baudas (30:24), Cavanaughas atsakė dvitaškiu su pražanga (30:26). Shermadini pelnė 12-ąjį tašką (30:28).
7' min: žodinis kivirčas įvyko tarp Shermandinio ir Mirotičiaus, o abu krepšininkai buvo nubausti techninėmis pražangomis. Mirotičius pelnė du taškus (32:28).
8' min: Heurtelis pataikė mindamas tritaškio liniją (34:28), o Mirotičius realizavo dvi baudas (36:28).
9' min: Guerras baigė ataką alley-oop dėjimu (36:30), Oriola taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (38:30).
10' min: Kuričius ir Fitipaldo apsikeitė tiksliomis atakomis (40:32). Pirmąją rungtynių pusę 1 baudos metimu uždarė Oriola (41:32).

"FC Barcelona" 62:52 "Iberostar"
1' min: Calathesas pelnė du taškus su varžovo pražanga (44:32), Shermandinis atsakė taškais iš po krepšio (44:34).
2' min: katalonų graikas pridėjo dar du taškus (46:34).
3' min: Cavanaughas pelnė du taškus, o Abrinesas atsakė dėjimu (48:36). Huertas pelnė pirmuosius taškus (48:38).
4' min: Shermandinis pelnė taškus su pražanga (48:41), Abrinesas atsakė tritaškiu (51:41).
5' min: Cavanaughas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (51:43), o Abrinesas dar kartą taikliai atakavo iš toli (54:43).
6' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (56:43).
7' min: Cavanaughas realizavo dvi baudas (56:45).
8' min: svečiai pataikė du baudos metimus (56:47), Kuričius taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (58:47). Bolmaro pataikė dvi baudas (60:47).
10' min: Sulejmanovičius baigė ataką dėjimu (60:50). Mirotičius pataikė dvi baudas (62:50), Rodriguezas atsakė tuo pačiu (62:52).

"FC Barcelona" 81:74 "Iberostar"
1' min: Butterfieldas įsmeigė tritaškį (62:55).
2' min: Huertas tritaškiu sumažino "Barcos" persvarą iki 4 taškų (62:58).
3' min: Kuričius pelnė du taškus (64:58). Tenerifės treneris Tixusas Vidorreta buvo diskvalifikuotas. Salinas pataikė tritaškį (66:61).
4' min: Calathesas pelnė du taškus (68:61).
5' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (71:61).
6' min: Shermadini pasižymėjo iš po krepšio (71:63).
7' min: Fitipaldo pataikė tritaškį (71:66), Abrinesas atsakė tuo pačiu (74:66).
8' min: Abrinesas dar kartą taikliai atakavo iš toli (77:66). Shermadini atsakė dvitaškiu (77:68).
9' min: Daviesas pasižymėjo taškais iš po krepšio (79:68). Salinas įsmeigė tritaškį (79:71), Calathesas pelnė du taškus iš po krepšio (81:71). Cavanaughas pelnė taškus su pražanga (81:74).

Barselonos "FC Barcelona": Alexas Abrinesas 16, Nickas Calathesas 14, Nikola Mirotičius 13, Kyle'as Kuričius 10, Pierre'as Oriola 8, Cory Higginsas 6, Brandonas Daviesas, Leandro Bolmaro ir Rolandas Šmitas 4, Thomas Heurtelis 2 taškai;

Tenerifės "Iberostar": Giorgi Shermadini 19, Bruno Fitipaldo ir Tyleris Cavanaughas 11, Franas Guerra 9, Sasu Salinas ir Aaronas Doornekampas 6, Marcelinho Huertas 5, Spenceris Butterfieldas 3, Sergio Rodriguezas ir Emiras Sulejmanovičius 2 taškai;