ŠARAS.vs.Žalgiris |1999.10.28|EuroLeague (VIDEO)

2020-12-02

Artėjant Šarūno Jasikevičiaus sugrįžimui į Kauną siūlome prisiminti Šaro sugrįžimą į gimtąjį miestą prieš 20 metų.

Tuomet Šaras į Kauną atvyko vilkėdamas Liublianos "Union Olimpija" komandos marškinėlius. Žalgiriečiai jau pirmoje mačo pusėje susikrovė dviženklę persvarą (45:34). Antrajame kėlinyje kauniečiai dar labiau padidino pranašumą (57:40).

Šaro vedama "Union Olimpija" nebuvo linkus pasiduoti ir po truputi pradėjo mažinti deficitą. Likus žaisti 5 minutes Šaras tritaškiu sumažino atsilikimą iki 3 taškų (77:74). Po minutės Miličius išvedė Liublianą į priekį (77:78). Likus žaisti 23 sekundes M.Žukauskas pataikęs tritaškį su pražanga ir išlygino rezultatą (84:84). Likus žaisti 3,7 sek. Kovačičius išprovokavo pražangą ir pataikęs 1 baudos metimą išvedė svečius į priekį (85:84). Paskutinės atakos kauniečiams nepavyko surengti.

"Ta savaitė buvo viena sunkiausių mano karjeroje. Iš tiesų buvau pritvinkęs kažkiek pykčio ant "Žalgirio", tačiau dar daugiau pridirbo žurnalistai. Buvo tikra beprotybė: visą savaitę iš visų pusių skambino ir klausinėjo - kaip žaisi Kaune? Jie mane pripumpavo emocijų ir sukūrė visą tą ažiotažą. Per rungtynes atsilikinėjom 18 taškų. Kai juos atsilošėme prasidėjo nesąmonės. Galbūt tokiu būdu išsiliejo visas pyktis." - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Šarūnas Jasikevičius per 33 minutes pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 6/9 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, perėmė 1 kamuolį ir 3 sykius prasižengė.